2726

سلام دوستای‌ گلم شما به فامیلای نزدیکی که خیلی به بهداشت اهمیت نمیدن و میخوان بیان خونتون چی میگین؟

خونه ی یکی از فامیلای درجه یکیمون که خیلیم نازک نارنجین و از یه حرف ساده صد تا داستان میسازن دعوتمون کردن واسه فردا شام باا هر زبونی میگم نمیایم ول کن نیستن البته در اصل یکی از فامیلا رو پاگشا کرده میخواد منو دعوت کنه که برم کمکش  واسه اشپزی و چون خودش نمیتونه تنهایی اصرار داره بریم 

شوهر من خیلی وسواسه و دائم داره دستاشو ضدعفونی میکنه اصلا دوس نداره مهمونی بریم از این ورم اینا ول کن نیستن شما بودین چیکار میکردین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی راحت بگو کار دارم یا مشکلی برام پیش اومده نمیتونم بیام

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

وای من اصلا تعارف ندارم. من هم برنامه تولد دوستمو کنسل کردم هم مهمونی هامون رو. هی اصرار میکردن بیا بیا. گفتم اصلا وقت مهمونی نیست الان. با جون عزیزام که شوخی ندارم. من جوونم چیزیم نمیشه بقیه خانواده چی! 

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ
2706