2410
2553
عنوان

تعطیلی اجباری و سفر به شمال!! آیا انصافه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 52 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

با این امکانات کمی  که بیمارستان ها تو این شهر های ورودی دارند....جز اینکه شیوع بیماری بیشتر بشه چیزی نیست ،نه تنها شمال ، بلکه مسافرت به هر شهری

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2720
نباید تعطیل کنن باید دستگاه های ضدعفونی مثل چین ببر تو تمام جاهای شلوغ رو سایل و درو دیوار و سرکله ه ...

تو خود چین هم تعطیلی هست

هم ضدعفونی

اینجا که ضد عفونی نداریم

لااقل تعطیل کنن بچه هامون نگیرن و استادا

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

راسته من مازندرانیم کنار خونم چند تا شهرک داره اکثرشون امدن فقط دارم حرص میخورم تو روخدا به ما شمالیا رحم کنید هر موقع دیگه میاین قدمتون روی چشم ولی الان بخاطر خودمون و خودتون لطفا نیاین

اگرپیوسته بگی اتفاق بدی خواهد افتاد شانس پیشگو شدن رو پیدا میکنی

بچه ها لــــــــــطفا واســــــه سلامـــــــتی عــــــشقم دعــــــــا کنین.ازتون التماس میکن. حداقل به نیتش یه صلوات بفرستین...ازتون ممنونم خدا به همتون ارامش بده.                        خــــــــدا جونمالتماس میکنـــــــم همیــــشه مواظـــــب عشـــــــقم باش.اون خیلــــــــی ادم خوب و مهربونی خودت که میدونی.به خاطر دل پاکشـــــــم که شده همیشه پشتش باش وادمای سالم و درستیو مسیر زندگیش قرار بـده. امین یارب العالمین.خداجونم ممنونم که عشقم سالم و سرحال رو زمین هستش و نفس میکــــــشه.هرجــــــا هست امیدوارم همــــــــــیشه خوش باشه.😍😍😍😍😘😘😘😘 دوست دارم بــهــــتریـنــــم...من امتحان زبان انگلیستونو با هزینه کم میدم...هرچقد در توانتونه میتونین پرداخت کنین ..اگه خواستین بیاین پی وی با هم هماهنگ بشیم...
2714

حیوون

اسمشونو میذارم حیوون

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
بیچاره ما شمالیا😒😒😒😒 باید چوب نفهمی یه عده رو بخوریم

یه مسافر تو یکی از شهرهای شمالی ،فک کنم تنکابن فوت شد

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

این مردم فقط باید زور بالا سرشون باشه حرف آدمیزاد سرشون نمیشه 😡 ورودی های رشت بسته شده از ترافیک اصلا نمیترسن از دستشویی عمومی و رستوران بازار وای این اپیدمی رو کی میخواد جمع کنه😣😣😣😣 

خداااا از دست مردم نادون واقعا دارم عذاب ميكشم  خدا لعنت كنه كسي رو كه نميفهمه

منم کلی حرص خوردم

2706