1874
1955

حریرچی: مدارس را تعطیل نکردیم که بروید شمال! / با قرنطینه موافق نیستیم

معاون کل وزیر بهداشت:

🔹این‌که ما مدارس و دانشگاه‌ها را تعطیل کنیم به معنای این نیست که مردم به سفر روند؛ در حال حاضر اعلام شده است که ورودی به استان گیلان ۲۰ درصد بیشتر شده است که این موضوع اصلاً نشانه خوبی نیست.

🔹بعد از استان قم، دومین استان از نظر شدت درگیری استان گیلان است.

در حال حاضر ۹۰۰ نفر در کشور علایم شبیه آنفلوآنزا و کرون ا دارند.

🔹 شرایط در کشور تقریبا به ثبات رسیده و توانستیم مشکل را به حداقل برسانیم.

🔹از همگان می‌خواهیم که اشتباه نکنند و فکر نکنند که اگر مسائل را به صورت تشدید یافته بیان کنند مسئولان از خواب بیدار می‌شوند.

🔹قرنطینه تبعاتی دارد و ما با این کار موافق نیستیمhttps://t.me/joinchat/AAAAAEZkLOtvg8Z6436RzQ

دعا رمز اجابت است، نمي شود به کسي دعا بدهند اجابت ندهند. فرمود: «من اعطي الدعا فقد اعطي الاجابة» اگر ديديد زبان خواستن به شما دادند بدانيد کار تمام شده است و حتما اجابت هم به دنبالش مي آيد. نمي شود انسان بخواهد و خدا ندهد «لِكُلِّ مَسْأَلَةٍ مِنْكَ سَمْعٌ حَاضِرٌ وَ جَوَابٌ عَتِيد»(۱) هر سوالي که از خداي متعال باشد، براي اين سوال خدا گوش شنوايي در عالم گذاشته است و به دنبالش يک جواب حاضر و آماده اي هم هست.

میگن ورودی های شمال ترافیک و پر تردد شده

دعا رمز اجابت است، نمي شود به کسي دعا بدهند اجابت ندهند. فرمود: «من اعطي الدعا فقد اعطي الاجابة» اگر ديديد زبان خواستن به شما دادند بدانيد کار تمام شده است و حتما اجابت هم به دنبالش مي آيد. نمي شود انسان بخواهد و خدا ندهد «لِكُلِّ مَسْأَلَةٍ مِنْكَ سَمْعٌ حَاضِرٌ وَ جَوَابٌ عَتِيد»(۱) هر سوالي که از خداي متعال باشد، براي اين سوال خدا گوش شنوايي در عالم گذاشته است و به دنبالش يک جواب حاضر و آماده اي هم هست.

😡😡😡😡😡😡😡

♥️ عضو اکیپ علمی تخیلی ♥️ دلتنگی ، کار را خراب میکند! ضایع میکند،کم میکند،دست آدم را رو میکند.....دلتنگی آدم را عاشق میکند!♥️میگویند با هرکس باید مثل خودش رفتار کرد....!💙 تو گوش نکن 💙چون اگر چنین بود، از منش و شخصیت هیچکس، چیزی باقی نمیماند...!💙  فقط انسانیت و دیگر هیچ💙

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

معلوم شد ملت دنیوی نیستن و خودشونو تو دل کرنا میندازن

متاسفم

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
1965

خدای من از دست این ملت کجا سرمو بکوبم 😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
1984
8

با این امکانات کمی  که بیمارستان ها تو این شهر های ورودی دارند....جز اینکه شیوع بیماری بیشتر بشه چیزی نیست ،نه تنها شمال ، بلکه مسافرت به هر شهری

نباید تعطیل کنن باید دستگاه های ضدعفونی مثل چین ببر تو تمام جاهای شلوغ رو سایل و درو دیوار و سرکله ه ...

تو خود چین هم تعطیلی هست

هم ضدعفونی

اینجا که ضد عفونی نداریم

لااقل تعطیل کنن بچه هامون نگیرن و استادا

من دیگه زدم قیدتو... تو مث همه، همه عین تو.... ما با هم نداشتیم هیچ سنخیتی.... گیر افتادم، گیر یه چند شخصیتی ....!
1718