2737
2734
عنوان

به نظرتون آمار مبتلا ها دقیق هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2104 بازدید | 150 پست
چرا ولی رسانه های اون ور هم به هیچ عنوان راست نمیگن 

اتفاقا کاملا راست میگن البته منظورم رسانه ملی هر کشوریه نه رسانه بی بی سی فارسی و از این رسانه های فیک که به ظاهر با مردم هستن ولی کاملا دروغ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی خود شخص اومده میگه من نامه ندادم بازم باور نمیکنید ؟😳

تو دیدی خودش بگه نه باورنمبکنم چون خیلی به مردم دروغ گفتن چون قبل این اتفاق ها یه فایل صوتی گوش دادم همه گفتن دروغه منم باورکردم اما الان دارم میبینم همه چی داره همون طورمیشه که توفایل گوش دادم 

یاد حدیثی از امام علی (ع) میوفتم که می فرمایند: البته فک کنم

توی آخر الزمان شرایطی پیش میاد که تشخیص درست از غلط مثل پیدا کردن یه مورچه سیاه روی تخته سنگ سیاهیه که توی دل شبه. 

واقعا شرایط سخت شدن

واقعا زندگی سخت شده.

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
2728
تا الان دروغای مارو همون انور آبیا رو کردن

ببین سیاست کلا کثیفه چه اینجا چه جاهای دیگه ی جهان ،اگر رسانه ملی ما دروغ میگه مطمئن باش رسانه ملی تمام کشورها دروغ میکه منتها برا ایران یکسری ادم نشستن که جو رو متشنج کنند 

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
2738
تو دیدی خودش بگه نه باورنمبکنم چون خیلی به مردم دروغ گفتن چون قبل این اتفاق ها یه فایل صوتی گوش دادم ...

نمیدونم به نظرم حرفاتون تناقض داره به من میگی مگه دیدی تکذیب کنه منم سوالم از شما اینه شما خودت وزیر رو دیدی و از زبان خودش استعفاش رو شنیدی؟

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
ببین سیاست کلا کثیفه چه اینجا چه جاهای دیگه ی جهان ،اگر رسانه ملی ما دروغ میگه مطمئن باش رسانه ملی ت ...

جایی که تا به حال نه بودی و نه رفتی در موردش نظر نده لطفا 

هیچ رسانه ملی دروغهای بزرگ و شاخدار نمیگه جز اینجا

نمیدونم به نظرم حرفاتون تناقض داره به من میگی مگه دیدی تکذیب کنه منم سوالم از شما اینه شما خودت وزیر ...

نه نشنیدم اما ازبس دروغ گفتن به مردم حق داریم که باورکنیم والا ما که ازخدا مون اون چیزی باشه که تلویزیون میگه که انشاالله اونا راست بگن و ما شرمنده بشیم 

جایی که تا به خال نه بودی و نه رفتی در موردش نظر نده لطفا  هیچ رسانه ملی بدرود های بزرگ و شاخد ...

عزیزم همه جای دنیا دروغ گفته میشه همه جا ،این فقط به ایران اختصاص نداره  مطمئن باش

2706