2733
2734
عنوان

به نظرتون آمار مبتلا ها دقیق هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2104 بازدید | 150 پست
شبکه خبر ک میگف دروغ نمیکنیم کتمان نمیکنیم 

وای خدا چه عالی...چون شبکه خبر گفته خیالمون به کلی آسوده شد 😌😏

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

نمیدونم والا به نظرم الان دیگه دلیلی نداره دروغ بگن انتخابات هم تموم شد ،اگر بیشتر بود میگفتن که مردم بترسن

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   

خدایا کمکمون کن لعنتی هوا هم گرم نمیشه

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2738

عزیزم اینکه بدونیم چقدر فوت شده فقط ب هم استرس میدیم بنظر من بهتره رعایت بهداشت فردی کنیم  استرس و تشنج و کم کنیم خودمون ب خودمون کمک کنیم ,سعی کنیم نترسیم و مثل کشورهای پیشرفته ک مرومشون با هم یک دل و یکرنگ کنار هم موندن تا بیماری رو گسترش پیدا نکنه رفتار کنیم 

دلم تنگه خانه ی پدریه😭
خدایا کمکمون کن لعنتی هوا هم گرم نمیشه

یه سری میگن گرما تاثیر داره...یه سری میگن نداره...آخر گرما مهم یا نه

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
امروز نماینده قم تو مجلس حالش بد شده بردنش

نه بابا الان اطلاعیه داده حالم خوبه برای شرکت تو یک جلسه مجلس رو ترک کردم

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
نمیدونم والا به نظرم الان دیگه دلیلی نداره دروغ بگن انتخابات هم تموم شد ،اگر بیشتر بود میگفتن که مرد ...

دلیل نگفتنشون اینه که تجارتشون رو با کشورهای منطقه از دست ندن. همه چی آرومه من چقد خوشبختم 😎

چنان نماند و  چنین نیز نخواهد ماند 
نه بابا الان اطلاعیه داده حالم خوبه برای شرکت تو یک جلسه مجلس رو ترک کردم

تمام مبزشو ضد عفونی کردن 

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
یه سری میگن گرما تاثیر داره...یه سری میگن نداره...آخر گرما مهم یا نه

گرما از این نظر تاثیر داره که تجمعات در فضای بسته رو کمتر میکنه و به تبع اون  میزان ابتلا کمتر میشه

2706