2726

تو چین با شیوع کرونـا فروش خودرو با افت شدید ۹۲درصدی روبرو بوده.بعد ایران خودرو امروز پیش فروش داشته تحویل ۱۴۰۰ همه رو خریدن.هر روز هم قیمت ماشین میره بالا.

ادم این امید و این سیستم مدیریت رو که میبینه دلش میخواد دستاش رو دیگه نشوره

😐

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟

طلا چشه این وسط عجبااا 

انگار مامانم رفته بازار منو نبرده                               انگار همه دوستام افتادن کلاس A من افتادم کلاس B انگار همه رفتن اردو به جز من                                   انگارنقاشی 19 شدم           انگار دوباره 8 سالمه           انگار دوباره زورم به هیچی نمیرسه :(   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش یه جا دیگه به دنیا اومده بودم

کاش

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟
2728

من دیگه ماسکم دلم نمیخواد بزنم خخخخخخخخخخخخخخخ

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
من دیگه ماسکم دلم نمیخواد بزنم خخخخخخخخخخخخخخخ

نزن😂😂😂

بخند خنده بر هر درد بی درمان دواست😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

🙃﮼خداوندا                                                                           ﮼این‌‌یک‌دعا‌نیست‌یک‌خواهشه                         ﮼مهربانی‌ رابه قلب های مابرگردان
😂😂😂نه حالا فعلا ما با جدیت کامل به شستن دست ها ادامه میدیم

بخدا اگه اینجوری به شستن دستامون ادامه بدیم کرونـا مارو نکشه اخرش یه مریضی پوستی میگیریم

با دیدن تاپیک های عید میخوام برم مسافرت فلان شهر،الان دغدغه های بیشتری دارم تا ماشین و طلا...

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  

🤣🤣🤣بیا با هم دستامون رو نشوریم

درکت میکنم همیشه میگم من باید یک کشور اروپایی دنیا میومدم بعضی رفتارهای هموطنامون رو میبینم از زندگی نا امید میشیم اصلا شعور و انسانیت موج میزنه

شما که تو دلت نی نی داری   آره شما که با فرشته ها فامیل شدی  به اون بالاییا وصل شدی برا حوایج من دعا میکنی؟  مرسی
۱پراید ۷۰ تومن از ماست ک بر ماست اگه کسی نمیخرید ...

واقعا که خیلی بی عارن و پوست کلفت

بزن خواهر جونتو از سر راه ک نیاوردی قرنطینت میکنن خخخ

حالا النم همچین معلوم نیست جون سسالم به در ببریم وسط کروناییم سر کار با دستکش و ماسک و ژل خدا لعنتوشون کنه که تعطیل نمیکنن شهرو

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
2706