2410
2713
عنوان

شما رو به قرآن نیایین تو شهر

258 بازدید | 23 پست

ترو خدا رعایت کنید خرید عید نکنید همین یکی دو هفته بخدا هیچی نمیشه همه میدونن اوضاع خراب بوده شما نتونستین لباس نو بخرین و ست کنین ... بزارین حداقل شیوع ش کمتر بشه ... اگر وجدان دارین و نمیخاین تو مرگ کسی شریک باشین بمونید تو خونه هاتون یک هفته فقط ...

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...

موافقم

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من بچم لباساش كوچيك شده مجبورم برم شما ب بزرگي خودت ببخش

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
2714
چشم من نمیخرم بهدا فقط مانتو خریدم مهم هم نیست اصلأ بخرم یا نه

بخدا من هیچی نخریدم مهم نیست اصلا همون مانتو قبلی مو میپوشم ... بهتر از مرگه و بیماریه

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...
من بچم لباساش كوچيك شده مجبورم برم شما ب بزرگي خودت ببخش

واقعا متاسفم براتون .بعد وزیر بهداشت میگه مردم ما فهمیده ن خودشون نمیان بیرون ما قرنطینه نمیکنیم بیاد ببینه 

مااگه بخوایم خودمون بلدیم لازم ب گفتن نبود برای چ چیز هایی قسم میدن😑

مشکل اینجاس که نمیخاین من از پنجره نگاه میکنم شهر مثل چی ریختن بیرون انگار قراره قحطی لباس بیاد خدایا التماس شعور 

حتماابن همه ادم اندازه توکه میفهمن

اگه میفهمیدن اوضاع این نبود ... لطفا ریپ نکن امثال تو ان که ما رو هم بیچاره کردن

واقعا متاسفم براتون .بعد وزیر بهداشت میگه مردم ما فهمیده ن خودشون نمیان بیرون ما قرنطینه نمیکنیم بیا ...

شما حرص نخور شيرت خشك ميشه متاسف براي خودتون باش ك تو زندگي مردم دخالت نكني 

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
2706