2733
2739
عنوان

آیا من گرفتم یا نه

443 بازدید | 48 پست

بچه خیلی می ترسم مشهد بودم چهار روز واسه زیارات با کاروان فامیلا رفتیم بعضی جاها از دستم در رفت رعایت نکردم حالا من چی کار کنم اومد  الان می ترسم که گرفته باشم حرم و بوس کردم بعضی موقع هاولی تو جمع زیاد خرید اینا ماسک می زدم دستم می شوستم ولی یکی دوبار بدون شستن دست چیز میز خوردم مخصوص تو راه تو اتوبوس تو آب خوری اتوبوس خالی فقط آب کشیدم خوردم کاش دست کش می پوشیدم😥😥🤦‍♀️🤦‍♀️حالام اومدم با شوهرم روبوسی اینام کردم می ترسم اگه آلوده باشم اون بدبختم بگیره 😭😭😭بیشتر بخاطر اون انقدر نگرانم البته اونم تو خطر بخاطر شغلش اومد فقط خونه رو دارم ضد عفونی میکنم  ولی اگه گرفته باشم چه فایده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تو این شرایط زیارت کردن واقعا ضرورتی نداره ادمی که مبتلا بشه تا ۱۰ روز مشخص نمیشه

اون موقعه که مارفتیم هنو خبر مرگشون علام نکرده بودن 15نفر فقط اکیپ ما بود بگیریم هممو رفتیم به فنا

2738
نه اصلان

خوب انش الله نمیگیری بعدشم بگیری هم جیزی نیست انفولانزا که انفولانزا بود کلی ادم گرفتن هیجیشون نشد اینکه ضعیف تره یکم ویتامین سی و زنجبیل و دارچین اینا بخور به خیر میگذره به امید خدا نترس

2706