2726
عنوان

کیا با واریکوسل بچه دار شدن؟

1713 بازدید | 24 پست

اونایی ک عمل کردن شوهرشون یا بدون عمل؟چیکارا کردین؟بیاین بگین توروخدا....کیا گرید۳ بودن و بعد عمل باردار شدن؟

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهره من سال ۸۶ عمل کرد دگ نمیدونم گرید ایناش چند بود فقط یادمه دکتر گف بدون جراحی باردار شدنت امکان نداره

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒
من باردار شدم ضعیف بود سقط شد البته فشار عصبی هم بهم وارد شد الان میخوام عمل کنه دیگه 

گرید چنده؟اسپرماش چن ملیونه

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

من جزییتا نمیدونم اما دیروز تو مطب دکتر زنان یه خامومه بود ک گفت همسرم برا شنبه نوبت عمله واریکوسل داشته و من پنج شنبش بی بی چکم مثبت شده

و ایشون الان ۳۲ هفته بودن و گفت ۷ماه اقدام میکردیم و نمیشد

بعد فهمیدیم بخاطر همسرمه ک واریکوسل داره و ....

خداروشکر که دارمت❤❤💙

من شوهرم۹ ماه پیش عمل کرد فعلا ک خبری نیس از بچه،البته خودم رفتم دکتر گف هورمون شیرت یکم بالاس دارو داد ی عفته دیگع باید برم آز بدم،دعا کنید برام

در حقیقت ما همه«بشر» بودیم ،تا اینکه«نژاد» ارتباطمان را برید،«مذهب» از یکدیگر جدایمان ساخت،«سیاست» بینمان دیوار کشید و« ثروت» از ما طبقه ساخت...! لطفا لایک نکنید
شوهره من سال ۸۶ عمل کرد دگ نمیدونم گرید ایناش چند بود فقط یادمه دکتر گف بدون جراحی باردار شدنت امکان ...

باردار شدی؟

من شوهرم۹ ماه پیش عمل کرد فعلا ک خبری نیس از بچه،البته خودم رفتم دکتر گف هورمون شیرت یکم بالاس دارو ...

وضعیتش تغیری کرد؟همسر منم ۸ ماه پیش عمل کرد

وضعیتش تغیری کرد؟همسر منم ۸ ماه پیش عمل کرد

سه ماه پیش آز داد همه چیزش نرمال بود

در حقیقت ما همه«بشر» بودیم ،تا اینکه«نژاد» ارتباطمان را برید،«مذهب» از یکدیگر جدایمان ساخت،«سیاست» بینمان دیوار کشید و« ثروت» از ما طبقه ساخت...! لطفا لایک نکنید
اره دوتا دارم سومیم تو راهه

چقدر بعد عملش باردار شدی؟تو این مدت دارو میخورد؟یا فقط دیگه عمل کرد نرفتین دکتر؟بچه هات چی هستن؟

چقدر بعد عملش باردار شدی؟تو این مدت دارو میخورد؟یا فقط دیگه عمل کرد نرفتین دکتر؟بچه هات چی هستن؟

چن وقته اقدامی؟

2706