2726

خیلی مذهبی هست همسرتون؟ 

خودتون چطوری هستید؟ 

همسرتون خداترس و چشم پاکه؟ 

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداترس بودن و چشم پاک بودن ، ربطی به مذهبی بودن نداره

دل باید صاف باشه در کنار مذهبی بودن

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
2728

خیلی خوبه نماز جماعت بره ؟ اپشنه ؟

آسمون جل هستم دختر اقدس هستم 🤣🤣🤣🤣 جون شما چیزی یادم نمی اومد حافظه ام حافظه ی ماهیه دیه چی کنم ولی شما به همین جمله خیلی فلسفی نیگا کن مهم دید توئه نه جمله ی من   

خیلی مذهبی نمیدونم منطورتون چیه

ولی همسر من اینجوریه 

آره شوهر من با من خیلی جاها مثل بازار نمیاد. میگه چشمم میخوره ب این خانم های بدحجاب دوست ندارم

البته میشناسمش بهونه میگیره با من نیاد😂

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
 خیلی خوبه نماز جماعت بره ؟ اپشنه ؟

بله نماز جماعت خوبه

اما اپشن نه نیست  و این حرف شما هم ربطی نداره چون سوالم کلی بود

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
2706