2726

میترسم 

تو رو خدا دعا کنید 

من هیچ جا نرفتم،فقط بابام و داداشم میرن سرکار،ما همش خونه بودیم و اینکه دیشب پیتزا و کیک بستنی خوردم نکنه مال اونه؟! کلا من معدم فست فود نمیشه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🔻امیرآبادی، نماینده قم:

🔹فوت حدود ۵۰ نفر بر اثر کر ونا در قم 

🔹 ۳۲ نفر در محل قرنطینه فوت شده اند 

🔹 اولین فوتی های مشکوک به کرو نا ۲۴ بهمن فوت کرده اند 

🔹دولت به دنبال این است که اخبار را منتشر نکند تا مردم استرس نداشته باشند

🔹 شهر باید قرنطینه شود 

🔹از وزیر بهداشت درخواست کردم که قم را قرنطینه کند و حتی با وی دعوا کردم که چرا به مردم دروغ می گویید

🔹 سه هفته است کر ونا به قم آمده؛ این موضوع دیر اعلام شد 

🔹طی ۴۸ ساعت گذشته ۴ متخصص ریه به بیمارستان های قم اعزام شدند، اما آنها شبانه قم را ترک کردند

🔹۲۵۰ نفر در قرنطینه هستند 

🔹 مراجع مخالفتی با تعطیلی حرم نداشتند، زیرا موضوع جان مردم است./خبرگزاری ایلنا

🆔 💯

2728

وای نترسین انقدررررر کرووونا هیچی نیست هیچیییی یه چیزیه عین سرماخوردگی که خیلیا هم‌میگیرن وسریع خوب میشن ولی خودشون نمیدونستن ولی اگه کروونا مردمو نکشه استرسش حتما میکشه آروم باشید بابا 

بچه ها من حال روحیم اصلا خوب نیست اصلا یه بچه کوچیک دارم شیش ساله،خودمم باردارهستم دلم میخواد برم خونه مادرشوهرم شیراز ،استرس دارم بگید چیکار کنم

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)
🔻امیرآبادی، نماینده قم: 🔹فوت حدود ۵۰ نفر بر اثر کر ونا در قم  🔹 ۳۲ نفر در محل قرنطینه فوت ...

واقعا ک 

حالا من هیچ این قمی های بیچاره باید شهر و قرنطینه میکردن حرمم تعطیل حضرت معصومه هم راضی نیست اینجوری بخدا 

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
وای نترسین انقدررررر کرووونا هیچی نیست هیچیییی یه چیزیه عین سرماخوردگی که خیلیا هم‌میگیرن وسریع خوب ...

اخه من یکم تب دارم؛میگن خدای نکرده تب اولین نشونهشه،بعد اینکه یکم ببخشید گلاب به روتون حالت تهوع دارم.سه تا تیکه پیتزا بیشتر نخوردم خیلی اهل فست فود نیستم و اینکه همش تو خواب استرس کرو نا داشتم خواب کرو نا اینا دیدم میگم نکنه استرس باعث تب شده؟! آخه من همیطو همیطو آدم که تب نمیگیره شاید نشون عفونت چی هست عفونت چرک گلو ولی گلوم درد نمیکنه.خدایا کمک کن😭.میترسم😢

آخه هر که شنیدیم گرفته که مرده،هیچ راه درمانی فعلا نداره،چطور خوب میشن؟!

خانما ۲۵میلیون نفر تو چین خوب شدن از ویروس ک.رونا این حالت تهوع و خشکی گلو هم بیشترش از استرسه انقد نترسین مدام دستاتونو بشورین من امروز برنامه معتبر ترکیه رو نگا کردم دیگه میگف سرماخوردگی هرسال ۱۹میلیون برابر این کر.ونا آدم میکشت ولی چون اسمش سرماخوردگیه ملت نمی‌ترسیدن ولی این چون از یه کشور دیگه اومده و اسمش‌و هی میگن کر.ونا می‌کشه ملت وحشت کردن ولی اینطور نیست اونایی هم ک فوت میکنن یا بالای ۷۰سالن یا بیماری تنفسی قلبی ریوی ی چیزی دارن بالا پیشگیری کنین هوا داره گرم میشه یکم گرم شد می‌ره کلا تو گرما ویروس نمی‌مونه که به بچه های زیر ده سالم هیچی نمیشه بگیرنم از بدنشون رفع میشه از بچه ها خیالتون راحت

فرزادم دنیای من😍🥰
  بچه ها من حال روحیم اصلا خوب نیست اصلا یه بچه کوچیک دارم شیش ساله،خودمم باردارهستم دلم ...

کدوم شهری اخه؟! شیراز که همه دارن میگن کسی نیاد،اعلام نمیکنن ولی میگن بیمارستان سعدی اینا قرنطینن.

اخه من یکم تب دارم؛میگن خدای نکرده تب اولین نشونهشه،بعد اینکه یکم ببخشید گلاب به روتون حالت تهوع دار ...

عزیزم چقد تاکید کردن نون خالی بخورید ولی از بیرون غذا نگیرید 

شماهم یه چرک خشک کن با استامینوفن بخور استراحت کن دوستاتم مرتب بشور انشاءالله زود خوب میشی

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
اخه من یکم تب دارم؛میگن خدای نکرده تب اولین نشونهشه،بعد اینکه یکم ببخشید گلاب به روتون حالت تهوع دار ...

عزیزم آروم باش تلقین خیلی تاثیرداره ها!میگه حتی اگه نداشته باشی ولی به خودت تلقین کنی ضمیرناخودآگاه اون بیماریو میسازه برات واقعا پس آروم باش وازهیچی نترس من خودم هم مریض شدم وخیلیییی بدترازاین چیزی که شما میگی ولی یه سرماخوردگی هست فقط که قبلا میگیرفتم وچیز جدیدی نیست 

اینم همینه فقط چون ناشناخته هست مردم میترسن ازش وهمه چیزو به اون ربط میدن 

درمان داره کاملا درمانشم طرز فکرخودت هست بدن آدم خیلی قویه واگه بیماری هم داشته باشه نیروهاشو بسیج میکنه وباهاشون میجنگه 

خیلیاگرفتن وخوب شدن ولی خبرنداشتن حتی

ریلکس باش هیچی نیست 🤗

2706