2737
2734
من که خودمو تو اتاقم قرنطینه کردم البته اینکه گشا....م هم بی تاثیر نیست😐😷

وای لنتی 

سکه10میلیونی بهارآزادی نیست پاییز اسارته😒/کا‌ش یه دوستی مثل حضرت موسی داشتیم باهم میرفتیم شمال بزرگوار عصاشو میزد به دریای خزر باز میشد با ماشین مستقیم میرفتیم روسیه😢/به جای اینکه استوری بذاری کرونا خر است بتمرگ توخونت😒کرونا خر نیست خر تویی هموطن😏/خدایا لااقل یه پیامبر بفرست باهاش مذاکره کنیم😐/خدایا میگم یبار دنیا رو روشن خاموش کن شاید درست شد🙁/حالا اگه یه ویروس میومد که با سرمای هوا از بین میرفت میانگین دمای کشور 41 درجه بود😒/برای اینکه سر قضیه کرونا یه تودهنی محکم به چینیا زده باشیم از این به بعد به جای واژگان ته چین، پاچین، بلدرچین ودارچین به ترتیب از واژگان ته گل محمدی،پاگل محمدی،بلدرگل محمدی و دارگل محمدی استفاده میکنیم✌️/نمیدونم چرا خدا به کشیشا گفته شراب بخورین ولی زن نگیرین اما به آخوندا گقته شراب نخورین اما تا جا داره زن بگیرین😯 واقعا چرا؟/کتاب بیشعوری روباز کردم دیدیم داره به خیلی ازاطرافیانم توهین میشه بستمش پرتش کردم اونطرف😖/آرامش دوگیتی تفسیر این دو حرف است:آره تو راست میگی،باااااشــــه تــــوو خـــوووبــی/شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواات/من اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت جهان میشدم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه/کاش یوزارسیف عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟دنبه هایم کو؟😢
من دوسدارم برم بیرون خسته شدم از توخونه موندن.مجردی؟

اره 

با ماشین رفتم دور زدم دو سه بار 

همه جاشو الکل مالی کردم  و با دستکش 

ولی اکثرا خونه ام 

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره من خوشحال بودم امسال بچم مهده راحت میتونم برم بیزون که ابنطوری شد و باشگاهم ثبت نام کرده بودم پو ...

منم پریروز پول باشگاه دادم 

کاش نمیدادم عجله کردم ☹

اونایی که به قد بلندا میگن نردبون ، خودشون سه پاین 😒
واقعا؟یعنی چحوری باهاش زندگی کنیم؟

عاره دیگه تا جایی که در حد توانمونه رعایت کنیم وقتی هم بیرون میریم دستکش یه بار مصرف بپوشیم و ..

بعدش خود استرس هم خیلییی سیستم بدنو ضعیف میکنه 

نمیشه که خودمونو از همه کار بندازیم

2731

قرار بود با جاری بریم خرید عید منطقه کاسپین هفته پیش رفتیم خیلی ارزون بود فکر نکنم این هفته بریم شوهرامون نمیزارن🙄🙄🙄اسفند ماه خریدش کیف میده 

سفارش مقاله های دانشجویی و ترجمه متون انگلیسی پذیرفته می شود.اگه خواستین درخواست دوستی بدین.😍😍😍
من که سرکارم روزانه با کلی ادم جدید در تعاملم😐 البته خوزستات فعلا گزارش رسمی اعلام نشده که اینجا ک ...

خب تو مجبوری بری اویشن و عسل بخورید اسفنددود کنید

بهش عشقو همین امروز رو کن ، دیگه فردا برای عشق دیره
قرار بود با جاری بریم خرید عید منطقه کاسپین هفته پیش رفتیم خیلی ارزون بود فکر نکنم این هفته بریم شوه ...

شوهرا هم بهونه خوبی گیرشون اومده😆

2738
دوستان منم خرید عید نکردم میترسم برم بیرون بچه کوچیک دارم شهر غریب. چیکار کنم؟ 

منم هیچی نخریدم. شاید امسال کلا عیددیدنی هم لغو بشه

من که سرکارم روزانه با کلی ادم جدید در تعاملم😐 البته خوزستات فعلا گزارش رسمی اعلام نشده که اینجا ک ...

تا ۸۰٪ نهفته هست ممکنه شخصی ناقل باشه تا ۲ هفته علائم نداسته باشه...حالا شما تصور کن با چند نفر تعامل داسته!

اونجا هوا گرمه؟

👑♥️🌺♥️🌺♥️فقط خدا  🌺👑💗💗💗💓♥️♥️♥️♥️😘
2706