2726

من سر درد دارم و دلم درد میکنه و میچیه حالت تهوع ام دارم ینی کر و ناس؟

پنج دقیقه بعد از تولدتان،اسم و ملیت و دین شمارا تعیین می کنند و شما بقیه زندگیتان را صرف دفاع از چیزهایی میکنید ک خودتان انتخابش نکرده اید!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم الان از یکی که مطلعه پرسیدم گفتن:سرفه ای که منجر به تنگی نفس بشه ممکنه ک ر و ن ا باشه

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       
تب و سرفه هم باید باشه

زنگ بزنم ۱۹۰ بپرسم نیان ببرنم؟

پنج دقیقه بعد از تولدتان،اسم و ملیت و دین شمارا تعیین می کنند و شما بقیه زندگیتان را صرف دفاع از چیزهایی میکنید ک خودتان انتخابش نکرده اید!
عزیزم الان از یکی که مطلعه پرسیدم گفتن:سرفه ای که منجر به تنگی نفس بشه ممکنه ک ر و ن ا باشه

نه من گلوم عفونت داره هر از گاهی یه سرفه میکنم مدام نه

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من گلوم یکم میسوخت درد هم یکمی داشت قرص فاراکلد وازیترومایسین ۵۰۰هم شبی یکی خوردم دورزه خوب شدم برای چیزای الکی نرید بیمارستان الان بیمارستانهاخیلی خطرناکه

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒
من گلوم یکم میسوخت درد هم یکمی داشت قرص فاراکلد وازیترومایسین ۵۰۰هم شبی یکی خوردم دورزه خوب شدم برای ...

همسرم سرفه های خشک داره به اون چی بدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم سرفه های خشک داره به اون چی بدم 

والاماهرچی ک مربوط ب گلو باشه همینارو میخوریم ب اون اویشن وچای کوهی ویه چیزدیگم هست اسمشونمیدونم قاطی کن دم کن یه مقدار یکمم نبات بنداز تولیوان بده بخوره خیلی خوبه برای سرفه های خشک خودتم بخور الان عکسشومیدم 

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒
والاماهرچی ک مربوط ب گلو باشه همینارو میخوریم ب اون اویشن وچای کوهی ویه چیزدیگم هست اسمشونمیدونم قاط ...

آویشن و پونه !؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706