2726

بخدا بخری سود کردی

سر صبر میخری، مارک خوب، رنگی ک دوستداری رو پیدا میکنی و..

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هرچه زودتر بهتر

کاربریم ترکید شایلین ۱۳۷۰ هستم                                با یه ذکر صلوات مهمانان خفته در خاک رو مهمون کن عزیزم الهی دورت بگردم مادرم که چقدر دلتنگتم بازم به معرفت تو که میای شبا تو رویاهام منکه سرسوزنی از معرفت تو‌رو‌ ندارم مادرم همه کسم به خداوندی خدا همیشه برام زنده ایی

منم میگم بخری به نفعته اصلا هم فک نکن قدیمی میشه 

خیلی هم عالیه

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!   

وسایل کوچیک رو بخر لامصب یخچال و اینا روز به روز مدل جدید میاد نمیشه خرید🤕🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

یه سری هاشون که تا وقتی از کارتون در نیاری و به برق وصل نکنی گارانتیشون شروع نمیشه

البته فکر گنم تی وی و یخچال و لباسشویی

تو بهترین حال منی من شک ندارم،من دیگه بهتر از تو از کجا بیارم🤱

من از ۱۷سالگی مامام‌شروع کرد جهیزیمو خرید فقط ظرف و... ک جدید میشدن قبل عروسی خریدم و اصلا بهمون فشار نیومد

الانم واسه اجیم داره خرید میکنه.تمام وسایل برقی و قابلمه و تزیینی و... خریدیم.کم کم بخری بهت فشار نمیاد و چیزا داره گرون‌تر میشه

سرصبرچجوریه😂

یعنی خیلی وقت داری😂😂😂😂😂😂

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2706