2726
عنوان

نه پریود میشم نه حامله ام 😕😕

193 بازدید | 25 پست

نمیدونم چمه با این ماه 

۶ روز عقب انداختم تست هام بعضی هاش هاله داشت 

دیروز مارک مدیکور زدم اصلا هاله هم نداشت 

دلمم درد میکنه ولی خبری نیست از پریود 

بلاتکلیف بودن خیلی بده😑😴😣

مادر شدن شده ارزو ی من  میشه واسه ارزوم یه صلوات بفرستی دوستم         بالاخره به خاست خدا منم باردار شدم😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بذار ۱۰ روز بگذره بعد

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2728

شش روز ک‌زیاد نیست😕

داروگیاهی بخور

آویشن واینا

زعفرون

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍

منم ۱۵ روز عقب انداختم😳😳 حامله نیستم ، پریودم نمیشم...میترسم برم دکتر😐

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

آز بده اگر منفی بود جوشونده ایی چیزی بخور تا پریودت بیاد واگر کلا پری نمیاد و منفی هست آزت برو دکتر شاید کیست داشته باشی من نه پری میشدم نه حامله بودم کیست داشتم

منم دوماهه پریود نشدم  ولی باردارهم نیستم

دوماه😮 دکتر نرفتی؟

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
آز بده اگر منفی بود جوشونده ایی چیزی بخور تا پریودت بیاد واگر کلا پری نمیاد و منفی هست آزت برو دکتر ...

تخمدانم پلی کیستیکه عزیزم

مادر شدن شده ارزو ی من  میشه واسه ارزوم یه صلوات بفرستی دوستم         بالاخره به خاست خدا منم باردار شدم😍😍😍
2706