2737
2734
عنوان

قانون جذب

82 بازدید | 15 پست

سلام دوستان من پیش به ی دعا نویس خیلی خوب زنگ زدم و سر کتاب باز کرد ودقیقا مو به مو همون چیزایی رو گفت که از بچگی درگیرش بودم

به من گفت تو اقبالت اومده تو اصلا نباید به چیزای مثبت فکر کنی چون برعکس میشه

من مشاور میرم چون کنکوری هستم و مشاورم میگ باید مثبت فک کنی الان من به شدت ذهنم درگیر شده 

امسال سال سوممه و هرجوریه دیگ نمیتونم بمونم دوباره

کسی هس مث من باشه یعنی به هرچی فک کنه برعکس بشه باید چیکار کرد؟

بیشتر برای کنکورم میترسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم چون تو فکر میکنی که هرچی بعش فکر میکنی برعکس اتفاق میوفته واسه همینه....

قانون جذب کاملا اثبات شده اس....به چیزای خوب فکرکن...فکرکن که کنکور رتبه خوب اوردی چه حسی داری؟همون میشه ارتعاشی که تومیفرستی واسه کائنات که صد البته بافکرکردن تنها نمیشه در کنار تلاشت باید کلی ارتعاش مثبت بفرستی و فکرکنی که کنکورقبول شدی و خدارو بابتش شکرکنیدواز اعماق قلبت مطمعن باشی که بعش میرسی

🙃﮼خداوندا                                                                           ﮼این‌‌یک‌دعا‌نیست‌یک‌خواهشه                         ﮼مهربانی‌ رابه قلب های مابرگردان
2738
عزیزم چون تو فکر میکنی که هرچی بعش فکر میکنی برعکس اتفاق میوفته واسه همینه.... قانون جذب کاملا اثبا ...

اخه به من گفت منفی فک کن مثبت برات اتفاق میوفته ولی من میترسم همچین فکریو تا روز کنکور تو ذهنم داشته باشم

اخه به من گفت منفی فک کن مثبت برات اتفاق میوفته ولی من میترسم همچین فکریو تا روز کنکور تو ذهنم داشته ...

ما توی قانون جذب اصلا همچین چیزی نداریم..یعنی چی منفی فکر کن..مثبت جذب میشه...شمارشو بده زنگ بزنم فحشش بدم اسکول خرفت عوضی رو

هرچه دلم خواست نه آن میشود😊هرچه خداخواست همان میشود😍
اخه به من گفت منفی فک کن مثبت برات اتفاق میوفته ولی من میترسم همچین فکریو تا روز کنکور تو ذهنم داشته ...

اون چیز دیگه ای هستش....

ببین مثلا تو یهو ی فقیری میبینید ی عالمه دلت میسوزه براش یهو میگی کاش من فقیر نباشم

کائنات میفهمن کاش من فقیر باشم و فقیرت میکنند...

شماداری زحمت میکشی جه مثبت چه منفی فکرکنید به ی نتیجه ای میرسید...اما اگه مثبت باشید مثبت فکر کنید ناخداگاه تلاشتون بیشتر میشه حتی براحتی میتونید تک رقمی کنید رتبه تونو🙂

🙃﮼خداوندا                                                                           ﮼این‌‌یک‌دعا‌نیست‌یک‌خواهشه                         ﮼مهربانی‌ رابه قلب های مابرگردان
قانون جذب رو الان باید از ملت ایران یاد بگیری. که با این قدرت مریضی رو جذب میکنن. 😏

دقیقا راست میگید ی مریضی اومد ده برابر سرعت شیوع اش توایران بیشتر شد...چون همه میگن نکنه بگیریم...وجذبش میکنن...بجای این باید بگن خدایا شکرت بابت سلامتی الانم..خدایا شکرت که سلامت میمونم🙇🏻‍♀️🙂

اون چیز دیگه ای هستش.... ببین مثلا تو یهو ی فقیری میبینید ی عالمه دلت میسوزه براش یهو میگی کاش من ف ...

من بعداز این قضیه نه مثبت فک میکنم نه منفی😑😑 فقط میگم خدایا دارم تلاشمو میکنم نتیجشو میسپارم به خودت نزار شرمنده شم

من بعداز این قضیه نه مثبت فک میکنم نه منفی😑😑 فقط میگم خدایا دارم تلاشمو میکنم نتیجشو میسپارم به خو ...

خوب چه فایده داره این حس؟مثبت فکرکن و مطعن باش که میتونی موفق شی..همه چیزکه کنکور نیست خودتم باید حس و حالت خوب باشع مثبت فکرکن...من کاملا از ته قلبم مطمعنم بالافاصله که نتیجه کنکور زدن میای تایپیک میزنی که رتبم تک رقمی شذه...مثبت فکرکن و حال دلتوخوب کن..اونوقت باانرژی هزاربرابر میتونی به هدفت برسی مطمعن باش🙃

2706