2733
2734
عنوان

کرووونا رو دوست دارم چون...

| مشاهده متن کامل بحث + 833 بازدید | 51 پست
من رفتم چندتا داروخانه ماسک میخواستم میگفتن نداریم بعد رفتم یکی دیگه یه آشنا اونجا بود اول نشناختم گ ...

شما هم نباید میخریدی!! کار شما هم به اندازه اون آشنا زشت بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما هم نباید میخریدی!! کار شما هم به اندازه اون آشنا زشت بود

اره منم نمیخواستم بگیرم ولی لازمش داشتم قبول دارم ک اشتباه کردم یه حس بدی هم بهم دست داد 

من اگر توی صف دکتر نبودم لازمش نداشتم بیشتریا زده بودن نمیخریدم اصلا ازش قبولش نمیکردم

یادمون اورد پول هنه چیزه چون ماسک شده ۲۰ هزار تومن درصورتیکه من روزی ۳۰هزار تومن درامد دارم

یادمون اورد چقدر ریاضی بعضیا ضعیفه همش میگن ۲درصد کشته داره در صورتی که از ۴۷ نفر ۱۲ نفر مردن و این میشه ۳۰ درصد

یادمون اورد چقد بیشعوریم(دور از جون) که توی این شرایط بفکر سود اقتصادی هستیم نه کنترل بحران

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
2731
اره منم نمیخواستم بگیرم ولی لازمش داشتم قبول دارم ک اشتباه کردم یه حس بدی هم بهم دست داد  من ا ...

قضاوتت نمیکنم گلم ولی کار درست این بود همونجا زنگ میزدین گزارش میدادین

یروز تاوان میدن  این پولا گیر میکنه تو گلوشون

جدی میگم خودمم ناراحت شدم حس خوبی بهم دست نداد ک فکر کنین باخودم گفتم چه خوب به من داد به اونا نداد نه اصلا من چون توی صف دکتر بودم بیشتریا زده بودن رفتم بگیرم یهو اشنا در اومد یکی بهم‌داد منم لازم داشتمش واقعا ولی دلم گرفت خیلی تاسف آوره این ماسکهارو نفروشن میخوان چکار کنن دوبل بفروشن خب اونی نتونه‌بخره چی مگه اون آدم نیست انسان نیست جون نداره

یاداوری کرد که هموطنامون تواینجور مواقع چقد پشت هم نیستن واسه یه ماسک بازار سیا رامیندازن

لایــــــــــــــک

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴
2738
قضاوتت نمیکنم گلم ولی کار درست این بود همونجا زنگ میزدین گزارش میدادین

کاش زنگ زده بودم من حال خوبی نداشتم فقط میخواستم زودتر برم دکتر برگردم خونه ک از این ویروس کوفتی دور باشم تازه اصلا نمیخواستم برم دکتر دیگه اگر از ویروس جون سالم به در میبردم از خونریزی نمیبردم یکجورایی منم به فکر خودم بودم 😔

کاش زنگ زده بودم من حال خوبی نداشتم فقط میخواستم زودتر برم دکتر برگردم خونه ک از این ویروس کوفتی دور ...

عیبی نداره گلم حالا که گذشت تو دفعات بعدی اگه تو شرایط قرار گرفتی عمل کن

2706