2726
عنوان

کرووونا رو دوست دارم چون...

833 بازدید | 51 پست

یادمون آورد چه قدر عزیزانمون دوست داریم 

یادمون آورد مادر بزرگ پدربزرگا چه قدر عزیزززن

یادمون آورد آدمی آدمه چه پولدار چه فقیر

یادمون آورد اگر همسایه ام آسیب ببیینه منم آسیب میبینم!!!

یادمون آورد گاه یه موجودریزه میزه میتونه از اوج به کف بکشونتمون

یادمون آورد بهداشت رعایت کنیم🤣🤣🤣🤣

یادمون آورد به فکر کشورای دیگه باشیم 

یادمون آورد پول همه چیز نیست 

و.... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

🌹

🖤                                                         1398.12.10                                                             تو زندگی هر کس یکی هست که هرگز فراموش نمیشه.  هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست.                                  من غم انگیزترین شعر جهانم........ تو نخوان.              

ن والا کی گفته اتفاقا برعکس همه ی اینارو یاد ی عده اورد مخصوصا اون قضیه ی پول ی عده تا تو قبرم برن باز میخان پول بالا بکشن اگه میتونستن با خاک قبرشونم تجارت میکردنو بابت جواب دادن ب نکیر و منکرم پول میخاستن

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
مشکل از توعه😂😂😂

تو دوسش داری😂😂😂میگن دل ب دل راه داره 😱

مراحل خریدکردن خانوما:  ۱- چیزی لازم ندارم فقط نگاه کنم  ۲- پوشیدنش ک ضررنداره  ۳- انگاربرای من ساختنش   ۴- حالا ی بار ک صدبار نمیشه ۵- اقا اینوحساب کنید  
پول همه چیز نیست؟ ماست ک دونه ای ۲هزار بود شده ۳۰هزارتومن اونایی ندارن بخرن چیکارمیکنن بیچاره ها

ماسک هم عملا نمیتونه کار خاصی کنه!! اگر ماسک میتونست کاری کنه الان چینیا که بدون ماسک بیرون نمیان کنترل شده بودن

2706