2733
2739

من از سیستان و بلوچستانم اینجا امکانات افتضاحه،تا الان دو نفرکرونا گرفتن ک یکیشوم دو روز بیشتر زنده نموند اون یکیم حالش وخیمه!دو نفر دیگرم دیشب بردن ب بیمارستان ک‌ مشکوک بودن،طرفای ما هر کی بگیره بی برو برگشت میمیره چون تجهیرات پزشکی صفره

در حقیقت ما همه«بشر» بودیم ،تا اینکه«نژاد» ارتباطمان را برید،«مذهب» از یکدیگر جدایمان ساخت،«سیاست» بینمان دیوار کشید و« ثروت» از ما طبقه ساخت...! لطفا لایک نکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه دونفر خوشحالی ؟باید از صدنفر ۹۸نفرش درمان بشه 

بازم جای شکرش باقیه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728
ببینید اینی که آدم سالم که سیستم ایمنی خوبی داره خوب میشهکه شکی توش نیس ، مث سرماخوردگی و آنفولانزاس ...

و اینکه اونایی هم که سیستن ایمنی خوبیدارن هم تو ایران در خطرن چون امکانات مثل بخش مراقبت های ویژه به اندازه کافی نداریم

من از سیستان و بلوچستانم اینجا امکانات افتضاحه،تا الان دو نفرکرونا گرفتن ک یکیشوم دو روز بیشتر زنده ...

کدوم شهرش؟

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...
2738
من از سیستان و بلوچستانم اینجا امکانات افتضاحه،تا الان دو نفرکرونا گرفتن ک یکیشوم دو روز بیشتر زنده ...

خب به محص اینکه متوجه شدن برن شهر دیگه که امکانات دارن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

زاهدانی؟

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
خب به محص اینکه متوجه شدن برن شهر دیگه که امکانات دارن

درجا رفتن زاهدان ک مثلا مرکزه،حالشون وخیم بوده نمیتونستن اعزامشون کنن,بیچاره ها روستایی بودن تو معدنی کار میکردن ک کارفرماهاشون چینی بودن،این بنده های خدا فک میکردن سرماخوردگیه از وجود کرو نا بی خبر بودن

در حقیقت ما همه«بشر» بودیم ،تا اینکه«نژاد» ارتباطمان را برید،«مذهب» از یکدیگر جدایمان ساخت،«سیاست» بینمان دیوار کشید و« ثروت» از ما طبقه ساخت...! لطفا لایک نکنید
زاهدانی؟

اره

2706