2733
2739
عنوان

جهیزیه خیلی ساده 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 3216 بازدید | 74 پست

آره عروس باید به روز باشه اسمش عروسه دیگه وگرنه با پدرومادرا چه فرقی کرده

میتونن کمتر بگیرن اما به روز باشه 

کاربر قدیمی ام 😄ترکیدم😄 میشه برای سلامتی شوهرم که برای کارش جونشا کف دستش گذاشته و میره کاریه صلوات بفرستی💗🤲

تو بهترین جهیزیه رو هم بگیری بالاخره ۴نفر پیدا میشه بخندنو مسخره کنن

بنابراین هر کاری خودت صلاح میدونیو انجام بده به دیگرانم اهمیت نده

خدا هیچکسو از عشقش جدا نکنه که مجبور بشه تا زندس با داغ جدایش سر کنه و بسوزه   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وسایل خونه هر کسی شخصی و خصوصیه خیلی خیلی خصوصیه هیچ کس هم حق نداره نظر بده 

هر کسی بر اساس سلیقه و توانش تهیه می کنه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
باورت میشه دوماه اول زندگیم یخچال نداشتم😐مادرشوهرم باورش نمیشد چطور تونستی دوماه بی یخچال دووم بیار ...

منم تقریبا یه سال لباسشویی نداشتم

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
2728

لباسشویی و یخچال به این مهمی !!!!!!

بنظرم مهمتر از وسایل برقیه که نصفشم استفاده نمیشه

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2738

خب همه اول زندگی دونفرن

ولی وسایل برقی وقتی میگن مارک خوب بگیر دلیل به تجمل گرایی نیست خودت اذیت میشی از کار با وسایل قدیمی 

مثلا لباسشوییت خوب نباشع اوم خودش اذیت میشه

بستگی داره چجوری به تفاهم برسی با همسرت. ..

دوست من با طلبه ازدواج کرد همون موقع گفته بود من جهاز ساده میارم...

دو تخته فرش و لوازم برقی بهترین مارک ولی ظرف و ظروف زیاد برد چون جمعیت خانواده ها زیاد بود 

ولی مبل و ویترین و چیزی اضافه اصلا نبرد

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤

خب تا اخر عمر که دو نفر نیستید. مهمون نمیاد خونت. اسباب پذیرایی نمیخای؟ لباسشوی قدیمی منظورت جیه از این بشکه ایا؟ یخچال قدیمی منظورت جیه از اینامه فریزرش تو خوده یخچال بودو یه در داشت. الان قدیمو جدید نداره عزیزم یه لباسشوی خشک کن ضرروریه یه یخچال دودر ضرروریه یه سرویس ظرف 24 نفره ضرروریه. منظورت از کم و دونفریم چیه اخه

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
لباسشویی قدیمی! تلویزیون قدیمی! نمیدونم خودت چی فکر میکنی! حداقل داماد میگرفت بزرگارو

خخخ هنوز سینگلم ولی خواستگار میاد بفکر جهاز افتادم 😂

خدایا داده ونداده ات راشکر

لباسشویی و یخچال و خوب بخر 

مبل هم راحتی بخر 

تخت نخر 

جاکفشی هم بخر لازمه 

ظرف هم 18 نفره ارکوپال 

فرش هم معمولی بخر 

تی وی معمولی بخر 

یکی دوتا گلدون طیعی واسه خونه بخر 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2706