2737
2734
عنوان

هیچ وقت نفهمیدم چرا خواهرشوهرم 😕

| مشاهده متن کامل بحث + 1217 بازدید | 48 پست

رفته توفاز مهربونی....بپا نقشه ای واست نکشیده باشه🙄🙄🙄 

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فاز خودت چیه استارتر؟؟؟

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2731
2738
من سر کار میرم مامانمم بچه هامو نگه میداره همیشه خواهرشوهرو مادرشوهرم ازم تشکر میکنن میگن ما ممنون خ ...

منم همینجورم البته من خواهرشوهر و مادرشوهر ندارم ولی خانواده شوهرم زیاد این حرفو زدن

والا منم همیشه از زن داداشم تشکر میکنم . بده ؟ خب زن وظیفه ای تو خونه نداره هر کار میکنه از لطفشه . زمانی هم که مادربزرگم فوت شد از اون زن عموم که نگهش داشته بود تشکر کردم و دستشو بوسیدم . براش نقشه داشتم ؟

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

عزیزم خوبه ک شوهرمن تو کارای خونه کمکم میکنه یا وقتایی ک مهمون میاد خواهرشوهرم بهش میگ زن ذلیل درحالی ک خودشم وقتی متاهل بود حتی زیرشم شوهرش جمع میکرد انقد ک تنبله ی بار مهمون اومدن ۳۰نفر شوهرم مرغارو سرخ کرد سر سفره همه ازم تشکر میکردن این درمقابل هرتشکر میگفت این کاری نکرده از داداشم تشکرکنین یا فیلم میگرفت ازشوهرم 😐😐😐😐

میشه برا شادی روح باباجونم صلوات بفرستین 😔😔😔دوستای گلم برای رسیدن ب حاجات دلم ی صلوات مهمونم میکنین 

منم مادرشوهرم همیشه تایم غذا زنگ بزنه مثلا بگه چی داشتید و بگم مرغ میگه به به دست گلت درد نکنه 

منم حال میکنم 😍😍

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!   
2706