2737
2739
عنوان

اطلاع رسانی کنید

759 بازدید | 57 پست

نی نی یار خواهش میکنم این تایپیک رو نترکون بذار ی حرکت مثبت کرده باشیم🙏دوستان میدونید ک این ویروس وارد کشور شده و متاسفانه عده ای بهش دچار شدن... حالا لین وسط هرکدوم از ما سهم در ریشه کن کردنش داریم...این ویروس تنها با جایی نرفتن ریشه کن میشه لطف کنید هر کس ب اندازه توانش نشر بده ب دوستان و اشناهاتون بابا دو هفته فقط دو هفته هر کی ضروری نیس از خونه بیرون نره اونایی ک احیانا اجبارا میرن بیرون از منزل یا شاغلن خواهشا مواظب سلامتی خودتون باشید بدون ماسک و دستکش بیرون نرید دست ب صورتتون نزنین... سهم ما در از بین بردن این ویروس تردد نکردن در اماکن عمومیه...لطفا اگر ب نظرتون منطقی اومد دوستانتون رو تگ کنید تا بتونیم تا حد توان انتشار بدیم🙏

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!

درسته. ولی خب من چهارشنبه باید بریم تهران یعنی ازدو ماه پیش مشخص شده بود. الان واقعا نمیتونیم نریم. چون کاری هم هست. اما میتونم بازار و مترو و... نرم. دیشب یکی گفته بود هر کس بره بیرون خره. 😐خب مجبوریم چاره ای نیست. 

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوستان ی کاری کنید این تایپیک حفظ بشه دوستانتون رو تگ کنید تا بخونن ک انشاالله هر کس سهمش رو رعایت کنه و این ویروس ریشه کن بشه🙏

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2738
درسته. ولی خب من چهارشنبه باید بریم تهران یعنی ازدو ماه پیش مشخص شده بود. الان واقعا نمیتونیم نریم. ...

عزیزم گفتم در حد امکان نرید جاهایی ک ضروری نیست

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران امروز صبح گفت شاید تا 3ماه هم طول بکشه 

باور کن عزیزم خود مردم خیلی سهیم هستن در انتشار این ویروس همه رعایت کنیم زودتر ریشه کن میشه🙏

دو هفته دیگه کرو.نا میخاد تشریفشو ببره؟

ب شرط رعایت کردن و تردد نکردن در اماکن شلوغ و عمومی و مذهبی

درسته. ولی خب من چهارشنبه باید بریم تهران یعنی ازدو ماه پیش مشخص شده بود. الان واقعا نمیتونیم نریم. ...

شوهر منم مجبوره برای آزمون مهندسی بره مشهد 5روز نیست آخه من اینجا چیکار کنم با دوتا بچه کوچیک؟ 😭😭

راستی دوستان عنبر نسارا حتما دود کنید تو خونه

شمایه تاپیکی داشتین درمورد بیت کویین راستش میخاستم دستگاه بخرم از برق خانگی استفاده کنم میشه توخونه دستگاها روشن کرد؟هزینه برق درماه چقدر میشه؟آیا درآمدش خوبه؟ممنون میشم راهنمایی کنید

😍😍خدایا شکرت
2706