2737
2739
عنوان

پارسال سره خیانت شوهرم ۷ماه رفتم قهر حالا دیشب با شوهرم بحثم شد

| مشاهده متن کامل بحث + 882 بازدید | 47 پست
اگه میبینی دوستت نداره  و بهت عذاب روحی میده  ازش جداشو تا جوونی   مگه چند سال میتونی ...

نه دوست نداره یه هرزه کثیفه صبح میره دونصفه شب میاد برادرام غیرتی ان نمیذارن تنها زندگی کنم

ای خداااااااااا من مرد نیستم اشتباهه کاربری شده کم سوال کنید
راحت میرف خونه زنه میومد فک کنم صیغه کرده بود

ب روح و روانت خیانت کردی ک بخشیدیش    چجوری  میتونی؟ مستقل شو یکار پیدا کن  مادرتم هر چی گفت  هر غری زد بگو نمیتونم با ی خاین زندگی کنم  جدا شو ازش خودت برو سرکار

سخت ترین قسمت زندگی  اونجاست که فقط خودت باید خودت رو اروم کنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب روح و روانت خیانت کردی ک بخشیدیش    چجوری  میتونی؟ مستقل شو یکار پیدا کن  مادر ...

خودم از پسه برمیام جدا شم ولی خانوادم سخت گیرن نمیتونن قبول کنن تنها زندگی کنم 

امان از خانواده های سنتی

😐😐

دختر من هفته ۴۳ بعد دوسال از سزارینم طبیعی پاشو تو دنیا گذاشت🥰میشه تویی ک بارداری صبرکنی نینیت خودش ب دنیا بیاد؟وقتی خودش بیاد یعنی همه چی تکمیله...یعنی خودش آماده ست...یعنی ب زور نیاوردیش بیرون...یعنی همه ی روزیش توی شکمتو خورده🤗...نه ب سزارین...نه ب آمپول فشار...فقط طبیعی فیزیولوژیک
2728

دوستان میشه به تاپیک آخر منم سر بزنین

یه نفر ازم کلاه برداری کرده حالا که میگم پولمو برگردون اس ام اس فحش فرستاده

میخوام حداقل بلاک کنم دلم خنک شه😢😢😢

چشمانتکرونابود و دل من قم بی دفا😃
نه دوست نداره یه هرزه کثیفه صبح میره دونصفه شب میاد برادرام غیرتی ان نمیذارن تنها زندگی کنم

ببخشی ناراحت نشو ولی برادرات اگه غیرت داشتن دهن شوهرتو سرویس میکردن نمیزاشتن با یه خاعن عوضی زندگی کنی 

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
2738

اگه غیرت دارن تو را ازدست این نر نجات بدن و ساپورتت کنن این بار برو خونه همین برادرهات با هماهنگی قبلی بگو من می خوام جدا بشم و اگه کمکم نکنید تنها زندگی میکنم 

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........

بهتره تا با یه هرزه زندگی کنی اگه برادرت حمایتت میکنه خوبه    اینجا یه مردی خیانت کرد زن گرفت داداشش یه تیکه زمین داد بهش ساختش الان با بچه هاش راحت زندگی میکنه

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
وای خوشبحالت کاش منم یه روز به آرزوم برسم اصلا راضی نیستم یه لحظه ببینمش ولی مجبورم الان ازدواج کردی ...

ن همون خانواده سنتی من دستور دادن ازدواج نباید بکنی شوهر سابقت میاد بلا سرت میاره بشین بچتو بزرگ کن فقط

متولد ماه مهر،فمینیست،چاوشیست(محسن چاوشی)
خودم از پسه برمیام جدا شم ولی خانوادم سخت گیرن نمیتونن قبول کنن تنها زندگی کنم 

برواونجا جیغ وداد

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
ببخشی ناراحت نشو ولی برادرات اگه غیرت داشتن دهن شوهرتو سرویس میکردن نمیزاشتن با یه خاعن عوضی زندگی ک ...

اتفاقا برادرام پشتم بودن آدمش کنن ولی دیدن دنبالم نمیاد بی خیال شده بعدش مخالفته مامانمو دیدن بهم گفتن ناچاری برگردی چون مامان خونه نمیذاره طلاق بگیری بیچاره ها چاره ای نداشتن گفتن تو فامیل خوب نیس جدا زندگی کنی

2706