2737
2734
عنوان

بالاخره استارت خونه تكونى رو زدم😄✋🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 754 بازدید | 75 پست
مرسى عزيزدلم تو خوبى نى نى خوبه يه لحظه ك نشناختى خوشحال شدم حس كردم يه ذره آبرو واسم مونده با ...

خوبم مرسی اونم خوبه قربون شما  نه بابا یادم اومد عشقم خواهر زادت خوبه 😂😂😂

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبم مرسی اونم خوبه قربون شما  نه بابا یادم اومد عشقم خواهر زادت خوبه 😂😂😂

خوبه چه دقيقم يادت هست لامصب🤕🤕🤕🤕😂😂😂😂

❌هــچ لــذتــى بالاتــر از انتقـــام نيسـت❌ درخواست دوستى نديد به دلايلى رد ميكنم ممنون❤️
منم مامانم اینا اسباب کشی دارن باید برای کمک بیام

ان شاءالله بسلامتى عزيزم🌹❤️

❌هــچ لــذتــى بالاتــر از انتقـــام نيسـت❌ درخواست دوستى نديد به دلايلى رد ميكنم ممنون❤️
2728
خوبه چه دقيقم يادت هست لامصب🤕🤕🤕🤕😂😂😂😂

مگه از سوتی شوهر تو ضایع ترم هست فکر کن من پخش زنده نبودم یادم هست عمرا اگه اون بچه یادش بره 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
واى خوشبحالت چه حوصله اى دارى عوضش من كم كارى تيروييد دارم ب شدت خسته و تنبلم اصلا يه جارو ميكشم مثل ...

انشالله خدا شفا بده عزیزم ورزش کن رو تیرویید تاثیر داره اصلا از خانواده کلم استفاده نکن انشالله خوب میشی مامان منم مثل شماست من میرم کاراشو میکنم هر هفته

روانشناسی کودک
مگه از سوتی شوهر تو ضایع ترم هست فکر کن من پخش زنده نبودم یادم هست عمرا اگه اون بچه یادش بره 

بتركى دختر😂😅😓

2738
انشالله خدا شفا بده عزیزم ورزش کن رو تیرویید تاثیر داره اصلا از خانواده کلم استفاده نکن انشالله خوب ...

واى عزيزم ان شاءالله حالشون خوب شه خيلى بيمارى بدى هست اصلا حس ميكنم عمرم داره با بيحالى هدر ميره دو ساله هرروز دارم قرص ميخورم اما خوب نميشم ديگه كلافه ام بخصوص باعث افزايش وزنمم ميشه تند تند رژيم دارم😓

بتركى دختر😂😅😓

😂😂😂😂😂

واى عزيزم ان شاءالله حالشون خوب شه خيلى بيمارى بدى هست اصلا حس ميكنم عمرم داره با بيحالى هدر ميره دو ...

اره درکت میکنم گلم دعا میکنم برات . مامانم الان ۲۰ ساله این بیماری و داره قبلا که پریود میشد دائما پریوداش نامنظم بود خشکی گلو گاهی شب سرفه میکرد گلوش خشک میشد همش خسته و بی حال بود ولی دکتر بهش پیاده روی پیشنهاد کرد خیلی خوب بود

روانشناسی کودک
اره درکت میکنم گلم دعا میکنم برات . مامانم الان ۲۰ ساله این بیماری و داره قبلا که پریود میشد دائما پ ...

مرسى عزيزدلم اره منم عادتام ب شدت نامنظمه يهو دو ماه نميشم حالا خوبه ك مامانت باردار شده واسه من ب حدى درگيرم كرده ك باردار نميشم واسه دومى بعضى روزا ك يه كم حالم بهتره ميرم قدم ميزنم پياده روى ميكنم ولى هرروز نميتونم برم چون بعد يك بار بايد لااقل سه روز استراحت كنم تا ريكاورى شم🤤🤕

یعنی چی.. تامنم بترکونم

اين كاربريتو ميدى نى نى يار لغو كنه بعد دوباره با يه شماره جديد بايد كاربرى بسازى

2706