2737
2734

بچه ها دیشب خونه مادربزرگم خوابیدم از شانس من صبح پا شدیم دیدم ماشین داییم رو از تو‌خیاط دزدیدن لعنتی ها،توروخدا اگه ذکر با دعایی واسه مال گمشده دارین بگین خیلی غصه میخورم براش هموز ی سال نمیشه خریده

بچه هام همه دنیامن😍😍😍

چجوری از تو حیاط دزدیدن😐

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
متاسفم ولی باید بگم بزودی پیدامیشه اما هیجی نداره

اره مطمئنم پیدا میشه اما بدون چرخ و‌ضبط و‌همه چی

امیدوارم زودتر پیدا بشه کامل😔😔😔😔

بچه هام همه دنیامن😍😍😍
چجوری از تو حیاط دزدیدن😐

چجوری نداره در حیاط رو‌باز کردن ماشین رو بردن بیرون روشنش نکردن فک کنم هل دادن چون من تا ۳صب بیدار بودم خبری نبود

بچه هام همه دنیامن😍😍😍
ماشینش چیبود؟ تو نت سرچ کن و نذر کن

پارس بود ماشینش،

الهی بگردم هموز ی سال نمیشه خرید مجردم هست هنوز

تو‌نت اینقدرررررر دعا نوشته میمونی کدومو بخونی میخوام یکی ک‌وتقعا تجربه داشته و موثر بوده بخونم

بچه هام همه دنیامن😍😍😍
2738

نماز گمشده بخون تو مفاتیح هست من جواب گرفتم ازش

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
چجوری نداره در حیاط رو‌باز کردن ماشین رو بردن بیرون روشنش نکردن فک کنم هل دادن چون من تا ۳صب بیدار ب ...

واااای چقد پررو بودن یعنی انقد بی سروصدا بردن هیچ کدوم نفهمیدین یا خوابتون سنگینه؟دلم یجوری شد

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶