2726

تا دیروز فکر میکردم خوبه بچه‌ها برمیگردن خونه حداقل اونجا احتمال ابتلاشون کمتره 

ولی دیروز دوست خوابگاهیم گفت من ترجیه میدم همین تو خوابگاه قرنطینه بشم تا اینکه برگردم خونه پدر و مادر فامیلمون رو مبتلا کنم 

حدود یک میلیون دانشجو تو تهران خوابگاهی هستن که برگشتشون میتونه باعث گسترش بیماری بشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برگشتن دیگه پسر جاری من از خوابگاهشون بیرونشون کردن برگشته شهرمون

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

شما خودت خوابگاهی هستی؟

اخه شرایط خوابگا اصلا مناسب نیست که با این اوضاع سلف و دستشویی و اینا درست نیست

البته من خوابگاهی نیستم ولی به نظرم گناه دارن

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
شما خودت خوابگاهی هستی؟ اخه شرایط خوابگا اصلا مناسب نیست که با این اوضاع سلف و دستشویی و اینا درست ...

نه 

به نظرم نه نگه داشتن تو فضای خوابگاه درسته نه برگشتنشون به شهرهاشون چون اگه خدایی نکرده داشته باشن پخش میشه بیماری 

همه برگشتن خونه

از جمله داداش خودم که خوابگاه دانشگاه تهران بود.

کل خوابگاهارو تخلیه کردن و مبتلایان احتمالی رو توی تمام شهرا پخش کردن

امیدوارم هیچکس مبتلا نشده باشه از بین این نابغه های کشوری

نه  به نظرم نه نگه داشتن تو فضای خوابگاه درسته نه برگشتنشون به شهرهاشون چون اگه خدایی نکر ...

خب پس چیکارشون کنن؟

بازم باید خودشون بالاخره رعایت کنن چون واقعا رعایت بهداشت تو فضای خوابگاه خیلی سخته

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
خب پس چیکارشون کنن؟ بازم باید خودشون بالاخره رعایت کنن چون واقعا رعایت بهداشت تو فضای خوابگاه خیلی ...

عزیزم با توجه به امضاتون میشه بگی اصطلاح کلمه سان فیس کی بکار برده میشه ؟

مشاور امور ملکی در کیش..🌴