2726
عنوان

دیشب شوهرم دیوونه شده بود😩

841 بازدید | 30 پست

بهش گفتم دندونات زرده مسواک نزدی اونم گفت نه بعد گفتم دهنت بو میده بوی سیر اونم گفت اره سیر خوردم بعد نیم بعد تو اتاق بودیم گفت دهن تو هم بو میده فقط دهن من نیست خیلی تعجب کردم چون من مسواک میزنم ولی خیلی ناراحت شدم چون این دومین باریه که داره میگه .شما شوهراتون بهتون میگه چیکا میکنید؟

خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی تو بهش میگی توقع داری اون بتو نگه عزیزم

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
2728

میخواستی نگی خب والا!!!!!!

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎

عزیزم باید غیر مستقیم بهش میگفتی... من اگه جای شوهرت بودم میرفتم از پیشت😑😑😑😑  خیلی رک گفتی معلومه بهش برخورده خواسته جبران کنه

دوستای قشنگم به دعای خیر و صلواتتون خیلی محتاجم... 

خو تو وقتی چسی میای براش اونم میگه دیگه انتظارداشتی بگه من دهنم بو سگ میده عزیزم ولی تو دهنت بو گل میده جون بمیرم برات؟

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

لازم نبود اینقدر واضح بهش بگی

میگفتی یادت رفت انگار مسواک بزنی 

اینقدر خرج دندون پزشکی بالاس که آدم روزی چهار بارم مسواک بزنه کم 

همین غیر مستقیم

رفتی طرف و تخریب کردی انتظار داری چی بشنوی

با دیدن برنامه های صدا و سیما فهمیدم کرونا یکی از ویتامین های لازم بدن  
2706