2726
عنوان

شما جای من بودید چکارمیکردید؟؟؟

137 بازدید | 15 پست

بعد دوسال انتظار و رضایت گرفتن،بخاطر این ویروس نوبت عمل تون رو کنسل میکردید؟؟؟دارم دیوونه میشم 

عملم تو کلینیکه و طبقه پنجم فقط جراحی زیباییه بیمار دیگه ای نمیاد اونجا

نه عزيزم من كنسل نميكردم 

ﺫﻫﻦ ﻣﺎ ﻣﺜﻞ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻧﻪ، ﻣﺎ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﯾﻢ ﮐﻪ ﮐﺪﻭﻡ ﺷﺒﮑﻪ ﺭﻭﺑﺒﯿﻨﯿﻢ !ﺷﺒﮑﻪ ﺭﻧﺠﺶ، ﺷﺒﮑﻪ ﺑﺨﺸﺶ، ﺷﺒﮑﻪ ﻧﻔﺮﺕ، ﺷﺒﮑﻪ ﻣﻬﺮﺑﻮﻧﯽ، ﺷﺒﮑﻪﺷﺎﺩﯼ ﯾﺎ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﺗﮑﺮﺍﺭﯼ ﺩﯾﺮﻭﺯ .ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﻓﮑﺮ ﮐﻦ، ﺩﯾﺪﻥ ﮐﺪﻭﻡ ﺷﺒﮑﻪ ﺣﺎﻝ ﺗﻮ ﺭﻭ ﺑﻬﺘﺮ ﻣﯿﮑﻨﻪ،ﺫﻫﻨﺖ ﺭﻭ ﺑﺬﺍﺭ ﺭﻭﯼ ﻫﻤﻮﻥ ﺷﺒﮑﻪ !ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﻪ ﺍﮔﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﭼﯿﺰﻫﺎ ﺩﺳﺖ ﺗﻮ ﻧﯿﺴﺖ، ﮐﻨﺘﺮﻝ ﻣﻐﺰﺕ ﺩﺳﺖ ﺧﻮﺩﺗﻪ !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه ها کسی از ژل تنگ کننده ی ایموشن تا حالا استفاده کرده؟ 

تاثیر داره؟ حساسیت زایی یا عوارض چی؟

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!   

عزیزم وسایل پزشکی استریله

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

اگه دارو بدنت رو ضعیف میکنه،یا عفونت پیش میاره نرو

.چون الان بدنت برای مقابله با ویروس باید قوی باشه

عاقبت یک روز مغرب محو مشرق میشود❤عاقبت غربی ترین دل نیز عاشق میشود🌹شرط می بندم زمانی که نه زود است و نه دیر❤مهربانی حاکم کل مناطق میشود🌹
چرا؟؟؟؟

شوخی میکنم عزیزم صبر میکردم سلامتی مهتر از زیباییه حالا دو سه هفته دیگه زیبا شو این همه مدت زشت بودی تحمل کردی دو سه هفتم روش

یه عقاب همیشه تنهاست😏پرررو ولی باادب😊یه بهمن ماهی سرتق و لجوج😍من همونیم که مامانت میگه باهاش نگرد😅
میدونم عزیزم،بخاطر بیمارایی که میان اونجا میگم،بالاخره پزشک عمومی و قسمتای دیگم داره همه هستن

با دکترت مشورت کن. اگه میتونی بنداز بعد عید. کنسل نکن عقب بنداز

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
نمیدونم تاحالا تجربه بیهوشی نداشتم

از دکترت نظر بخوای خیلی بهتره.

عاقبت یک روز مغرب محو مشرق میشود❤عاقبت غربی ترین دل نیز عاشق میشود🌹شرط می بندم زمانی که نه زود است و نه دیر❤مهربانی حاکم کل مناطق میشود🌹
2706