2726
عنوان

نحوه استفاده از ماسک و دستکش

185 بازدید | 8 پست

سلام دوستان

امروز صبح باید با مترو میاومدم سرکار. توجهم به رفتار اطرافیان جلب شد.

خیلی ها ماسک زده بودن و بعضی ها هم دستکش داشتن. ان شاالله که ویروسی در اطرافمون نباشه اما اگر باشه نحوه استفاده از ماسک و دستکش اموزش میخواد. 

وقتی ماسک میزنید اصلا دیگه نباید به ماسک دست بزنید تا به جایی برسید دست را بشورید یا ضد عفونی کنید بعد ماسک را بندازید دور.  جالبه که خانومه ماسک میزنن انوقت ماسک را میکشه پایین با گوشی صحبت میکنه دوباره میزنه بالا. عزیزم اگر دستت یا گوشی الوده شده باشه چی؟؟  یا اگر دستکش دستتون میکنید درش نیارید و دوباره دست کنید. وقتی دستتون با لایه بیرونی دستکش تماس پیدا کنه که الودگی منتقل میشه. با دستی که دستکش دارید هی به ماسک دست نزنید 

من خودم دستکش نداشتم. صورتم میخارید یا کلا ماسک ادم را اذیت میکنه اما تحمل کردم اصلن به صورتم دست نزدم تا رسیدم محل کار اول دستم را با صابون شستم بعد ماسک را انداختم دور. اینجا هم نزدم . ان شاالله که نیست اطرافمون.   

خدایا منجی ما را برسان . امین

يَا عِبَادِىَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لاَ تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَهِ اللَّهِ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کلا هرچقدررر رعایت کنی یه جا از دستت درمیره

اسی میگی دستامو میشورم بعد ماسک رو درمیارم میندازم دور خب دوباره دستات الوده میشه دوباره باید بشوری

و از کجا معلوم که ویروس رو ماسک نشینه ...شاید بشینه رو لباست 

فقط خودمونو باید به خدا بسپاریم😟😟😟😟

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
کلا هرچقدررر رعایت کنی یه جا از دستت درمیره اسی میگی دستامو میشورم بعد ماسک رو درمیارم میندازم دور ...

بله در نهایت باید همه چی را سپرد به خدا. اما تا جایی که میتونیم رعایت کنیم. 

من نگران پدرهامون هستم که دیابت دارن  

يَا عِبَادِىَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لاَ تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَهِ اللَّهِ
بله در نهایت باید همه چی را سپرد به خدا. اما تا جایی که میتونیم رعایت کنیم.  من نگران پدرها ...

یه نفر از دل من گفت😔

من اونقدری که نگران پدر مادرمم نگران خودم نیستم، چون پدرم هم دیابت داره هم فشار خون هم با اون سنش سرکار میره😢

خدایا خودت کمکمون کن

تودنیایی گیر کردیم که هفت میلیارد آدم و چهارده میلیارد چهره وجود داره...🙃🙃🙃

من همه نگرانیم اینه که بابام رعایت نمیکنه سنش هم بالاست. هر چی هم بهش توضیح میدم انگار نه انگار. 

من اهلِ دوست داشتَنَم...تو اهلِ کجایی؟                   با عرض پوزش، درخواست دوستی پذیرش نمیشود🚫