2733
2734
عنوان

چطوری برا کنکور تمرکز کنم؟😞

478 بازدید | 49 پست

من پشت کنکورم تا اینجام خیلی خوب خوندم درسامم تموم کردم تقریبا فقط باید تست بزنم ولی ۵ روزه یر این کرو نا اصلا تمرکز ندارم به کتاب نگاه میکنم یه کلمه هم نمیفهمم تو یه دنیای دیگه ام انگار چیکار کنم؟😞

🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شرایط برا همه یکسانه

برنده اونیه ک خودشو از اخبار دور نگه داره

برو تو ی اتاق

گوشی داری چرا؟

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2728
اخبار نبین  وای فای خاموش کن مجازی رو تعطیل کن حیفه کنکورت خراب بشه

میخوام اینکارو کنم ولی از وقتی اینو فهمیدم هی میخوام ببینم چی شده واسه خودمم نگران نیستما برا اطرافیانم اصن یه حال بدی ام

🙂

منم کنکوریم منتها دوازدهمی و با روحیه ی داغوووون 

قرار بود تا قبل عید درسا تموم شه که بعد عید جمع بندی کنیم الان با این اوضاع درسا عقب بیفته بعد عیدم بریم‌مدرسه دیگه هیچی

داغونم واقعا نمیدونم چیکار کنم😭😭

2738
شرایط برا همه یکسانه برنده اونیه ک خودشو از اخبار دور نگه داره برو تو ی اتاق گوشی داری چرا؟

تا اینجا اصلا گوشی مزاحمم نشده بود الان که قضیه رو فهمیدم دلهره دارم هی میخوام ببنم چی شده ...شاید گوشیمو خاموش کنم این کارم کنم اخه خانواده هی میان میگن اینطوری شده فلان شده ادم استرس میگیره کلا😞

🙂
تا اینجا اصلا گوشی مزاحمم نشده بود الان که قضیه رو فهمیدم دلهره دارم هی میخوام ببنم چی شده ...شاید گ ...

بگو نگن جلوت و اینکه گوشیتو تحویل بده ب کسی

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

تو خونه به بقیه بگو تی وی رو روشن نکنن از اخبار هم چیزی تو خونه صحبت نکنن خودتم کمتر سمت گوشی برو 

اینقدر هم بهونه نیار

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.
2706