2726
عنوان

بچه ها لباس هیچی ندارم حتی لباس تو خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 1734 بازدید | 48 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این حجم از وابستگی اصن خوب نیس کم کم عادتش بده  شوهرت پیشش باشه باز سراغ ترو میگیره ؟!

آره ی مدت خوب بود تازگیا اینطور شده از وقتی ی خانمو تو پارک دید که خودشو شبیه جن آرایش کرده بود اونو دیده می‌ترسه بعضی شبا جیغ میزنه که اون خانمه تو اتاقع

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
وا جدی؟؟در این حد؟من پر کمدم لباسه هیچ وقتم خرید نکردم همه مال چن سال پیشن یا هدیه های تولدم

ندارم هیچی الان شلوارک شوهرم پامه 

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2728
پس چرا قبلا نمیخریدی چی میپوشیدی

ی ماهه ندارم و اینکه بخاطر بچه هام نمیرم دو ماهه مریضن و اینکه دخترمو از شیر گرفتم و اینا نشد برم 

پس تا الآن چیکار میکردی عزیزم؟؟ مگه میشه آخه؟؟

آره چرا نشه😂😂😂ی شلوار خودم دارم یکی هم از شوهرم میرم حموم عوض میکنم .وقت نکردم برم دخترمو از شیر گرفتم و پوشک دو ماهه مدام بچه هام مریضن و چون هرجا برم بهم چسبیدن از ترس اینکه بازم مریض بشن نرفتم.همین الانم مریضن شکر خدا .و تصادفم کردیم پول تو دست و بالمون نبود 

آره چرا نشه😂😂😂ی شلوار خودم دارم یکی هم از شوهرم میرم حموم عوض میکنم .وقت نکردم برم دخترمو از شیر ...

یعنی از لباسای قبلیت هیچی نمونده؟؟؟🤔🤔من هنوز لباسای مجردیم که واسه ۸ سال پیشه رو یه سریشون رو دارم و قابل استفاده است، گاهی میپوشمشون، شاید تغییر سایز دهدی، وگرنه برام قابل باور نیست یه دونه شلوار نداشته باشی توی خونه بپوشی

یعنی از لباسای قبلیت هیچی نمونده؟؟؟🤔🤔من هنوز لباسای مجردیم که واسه ۸ سال پیشه رو یه سریشون رو دارم ...

عزیزم من هر وقت لباس نو میگیرم قبلی ها رو دور میندازم دیگه نگهشون نمیدارم .عزیزم فکر نکنم نفعی به حال منو شما داشته باشه که بخوام دروغ بگم.سبک زندگی هرکس ی طوره بعضیا مثل شما بعضیام مثل من 

عزیزم من هر وقت لباس نو میگیرم قبلی ها رو دور میندازم دیگه نگهشون نمیدارم .عزیزم فکر نکنم نفعی به حا ...

عزیزم نگفتم که دروغ میگی، قبول دارم خب هر کسی یه سبکی زندگی میکنه، نه مثل من خوبه که از دلم نمیاد چیزی دور بریزم نه مثل شما خوبه که انقد دور میندازی که چیزی نداری بپوشی، دوتامون رو بزارن رو هم بکوبن متعادل میشیم🤪🤪😅😅😅

عزیزم نگفتم که دروغ میگی، قبول دارم خب هر کسی یه سبکی زندگی میکنه، نه مثل من خوبه که از دلم نمیاد چی ...

آخه لباسام کهنه بشن نو میخرم .زندگی کارمندی دیگه .تو خونه تکونی ماه قبلم همشونو دور انداختم چون قرار بود سر برج برم خرید که نشد

آخه لباسام کهنه بشن نو میخرم .زندگی کارمندی دیگه .تو خونه تکونی ماه قبلم همشونو دور انداختم چون قرار ...

اگرم میخوای دور بندازی اشکال نداره دوستم، اتفاقا میگن دور انداختن وسایل و لباسای کهنه باعث میشه انرژی توی خونه بهتر گردش بکنه، ولی از این به بعد وقتی جدید خریدی قبلی ها رو دور بنداز که اینجوری لنگ نمونی😍😍

بخدا لختم شلوار شوهرم پامه

واااا خب وقتی لباس نخریدی چطوری لباسای قبلیتو ریختی دور؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706