2726
عنوان

سقط جنین

420 بازدید | 58 پست

سلام خانوما من هفته 13 بارداری بودم و سونوگرافی رفتم و متاسفانه جنین امفلاسول داشت (یعنی روده های جنین بیرون شکم تشکیل می‌شد که اگ به دنیا میومد باید عملش میکردن و دکتر گفته بود شاید بزرگ بشه مشکلات گوارشی پیدا کنه) چون نمیخواستم بچم به دنیا نیومده بره زیر تیغ جراحی و زجر بکشه برای همین تصمیم گرفتم سقط کنم و رفتم دکتر برام قرص واژینال و زیر بونی گزاشت و بعد 5 ساعت با درد خیلی کمی افتاد انقد مظلوم بود و آروم اومدبیرون الهی قربونش بشم انگار نمی‌خواست اذیتم کنه فقط گریه میکردم و فرداش بردم قبرستون دفنش کردم پاره تنمو همش یاد مظلوم بودنش میوفتم

خانوما من بچم مریض بود مجبور شدم سقط کنم و الان حال روحیم خیلی خرابه همش یادش میوفتم 

تروخدا تورو به امام حسین قسمتون میدم اگه ناخواسته باردار شدید اگه بچه سالم تو شکمتون دارید ناشکری نکنید توروخدا سقطش نکنید اینا فرشته آن خیلی مظلومن 😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اللهی یه سالمشو سریع باردار میشی 

منم دوتا سقط داشتم ولی هیچ کدوم حتی با وجود یه بچه فراموش نکردم  

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

منم یکی سقط داشتم یکیم نارس بدنیااومدهفته سی ودوم ولی مردخیلی دلم واسش میسوزه هیچوقت یادم نمیره چقدگریه کردم براش دکترامیگفتن بچت مریض بودمیخواستیش چیکارولی من همینکه زایمان کردم همش نگرانش بودزوددویدم پیشش گفتم بچم سردشه گناه داره بغلش کنم ولی نزاشتن حتی یباربغلش کنم

خوشگلم چون خوشگلم😁
2706