2737
2734
عنوان

کیا بچه نوزاد دارند بیاند

| مشاهده متن کامل بحث + 171 بازدید | 22 پست
بنظرتون باید بچه با پدر مادر بخوابه ؟اخه من بچم زودترمون میخوابه صب هم شیش بیداره اعصابم داغونه 5ماه ...

معمولا من بچه امو زودتر میخوابه از خودمون چون من بچه رو میخابونم شوهرمم میخابه تازه میرم لباس بچه بشورم طرفی چیزی بشورم ولی من عاشق خواب صبح هستم ک وروجک من نمیره اصلا و من مجبوری بیدار میشم

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرتون باید بچه با پدر مادر بخوابه ؟اخه من بچم زودترمون میخوابه صب هم شیش بیداره اعصابم داغونه 5ماه ...

اخه به این زودی ک بچه رو جدا نمیکنن!!هنوز شیرمیخوره باید کنارمادر باشه دیگه

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
2731
معمولا من بچه امو زودتر میخوابه از خودمون چون من بچه رو میخابونم شوهرمم میخابه تازه میرم لباس بچه بش ...

منم دقیقا الانم صب ساعت شش بیدار شد پاشدم واسه شوهرم صبونه درس کردم برگشتم باش سروکله زدم

پسرم تو شش ماهه 

تا حالا نشده شب بخوابه 

حتی راضیم  بخوابه یکساعت یکساعت بیدار شه 

کلا بیداره جیغ می کشه گریه می کنه  6 صبح می خوابه 

دیگه کم اوردم شدم جغد 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2738