2737
2734
عنوان

آیا من باردارم

160 بازدید | 14 پست

من الان 35روزه عادت ماهانه نشدم ودر تاریخ 26تست بتا دادم منفی بود ودر تاریخ 30سونوگرافی دادم وهیچ آثاری از حاملگی نبود وچند بار بی بی چک هم گذاشتم منفی بوده آیا باز هم احتمال بارداری هست اگه نه چرا عادت ماهانه نمیشم

آمپول پروژسترون نزدی؟ 

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

چقدددر مثل من

من بی بی چک زدم منفی بود

هی تو دلم میگفتم مهم آزمایشه

با کلی امید آزمایش دادم

منفی بود

تا در سونوگرافی میگفتم ممکنه آزمایش اشتباه باشه

الان بهم میگه حامله ای

بازم خبری نبود

لطفا به دکتر مراجعه کنید

آزمایش براتون می نویسه

من خودم دارم دارو مصرف میکنم

اگر نه دو ماه به بار پریود میشم

دقیقا منم اینجورم عادت ماهانه رو دوست ندارم حتی بعضی میگن مریض شدم😑 یعنی همون پریود شدم 

آره مامانم قبل از یائسگی همیشه میگفت مریض

من عادت دارم اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم.😗 پس اگه یه دفعه از اخلاقم ناراحت شدی، یه نگاه به شعور خودت بنداز.😏 
چقدددر مثل من من بی بی چک زدم منفی بود هی تو دلم میگفتم مهم آزمایشه با کلی امید آزمایش دادم منفی ...

ولی باور کن من خیلی استرس دارم با توجه به شرایطی که دارم اصلا دوست ندارم حامله باشم

ولی باور کن من خیلی استرس دارم با توجه به شرایطی که دارم اصلا دوست ندارم حامله باشم

خب معلومه که نیستی

اما برو دکتر

پریود نشدن اول از همه با سلامتیت درگیره تا با مادر شدنت

خب معلومه که نیستی اما برو دکتر پریود نشدن اول از همه با سلامتیت درگیره تا با مادر شدنت

مرسی عزیزم ممنون که راهنمایی کردی دکتر رفتم برام قرص ویتا گنوس وزیره باریچ داده ولی چون دبدم هنوز پربود نشدم نگران شدم شاید تشخیص اشتباه بوده

2706