2726
عنوان

کیا ۲۱ سالگی به پایین ازدواج کردن😁لطفا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1211 بازدید | 78 پست
قبول هست  تجربیاتتون رو در احتیارمون قرار بدید😁

والا این ۴ سال وسط تا ازدواج به خاطر راه دور مادرشوهرم قبول نمیکرد اما ما عاشق بودیم از تجربیاتم اینکه اجازه ندادم بهم دست بزنه که براش عادی نشم چون عاشقش بودم دانشکده هامون روبروی هم بود پشت در شیشه ای دانشکده وایمیستادم تا بیاد رد بشه بره من ببینم تا میدیدمش قلبم کنده مییشد خخخخخخ حتی یککبار ازش پول نگرفتم اما اگر برام هدیه میگرفت قبول میکردم منمذبراش هدیه زیاد خریدم. خلاصه این ۴ سال وسط خیلی غصه خوردیم اگر ۲۰ سالگی ازدواج کرده بودیم شاید چیزی عوض نمیشد ولی موب ما هر روز عاشق تر میشدیم تاذوقتی مامانش دید میخواد برا ادامه تحصیل بره خارج و با هیچ دختری هم از شهرشون ازدواج نمیکنه خلاصه راضی شد. و الان ما ۸ سال و نیمه که باهمیم و دوتا نی نی داریم که عکسش پروفایلمه و هنوز عاشقیم. 

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۱۸ نامزد شدم ، ۳ سال نامزد بودم البته عقد بودم بعد عروسی کردم . نمیشه خلاصه کرد خیلی عذاب کشیدم بخاطر سن کمم و بی تجربگی خودم و سادگی پدر و مادرم. و البته افریتگی مادرشوهرم. ازدواج دختر باید بالای ۲۵ باشه به پختگی رسیده باشه ازدواج از روی هوا و هوس و هولهولکی خیلی بده 

2728

توجه کردین همه اونایی ک راضین تازه عروسن.😐

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
وای عزیزمم میشه بیشتر توصیح بدی مثال بزنی که تو چه موردایی اینجوری بودی؟

ببین ازدواج فقط با صبر وتوکل بخدا میتونه موفق باشه.

مثلا طرف شوهرش آدم آرومی بوده ولی خانومه از بس اخلاق نداشته شوهرشو تبدیل میکنه به یک فرد عصبی.

زندگی تعامل دوطرفس نباید فشار فقط روی یکنفر باشه..

من اوایل ازدواج خیلی توقعات سمت من بود و فشار فقط یکطرفه بود ولی از یجای زندگی به بعد بخودم اومدم و درست شد و الان الحمدلله همچی خوبه.

اینکه من ۲۴سالمه و همه ی خواستگارامو میپرونم،خیلی بده؟؟؟

ربطی نداره دوست منم ۳۸ سالشه و هنوز خواستگاراشو میپرونه. خونه داره ماشین داره جهیزیه کامل داره دکترم هست اما هنوز ایده آلشو پیدا نکرده خخخخخخ

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

برید کنار رکورد دار همتون اومد😬😎

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

من ۱۸ سالم بود الان ۲۳سالمه

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎

من ۱۸ عقد کردم 

۲۰ عروسی 

الحمدلله راضیم 

برگردم عقب بازم همین سن ازدواج میکنم.

چون همه کارامون هدفهامون رو با هم پیش میبریم خیلی لذت بخشه

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

۱۳عقد۱۴عروسی😑

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2706