2726

نباید شیاف بزاری عزیزم.آمپول ویتامین کا بزن .طبیعیه من تا ۴۰ روز لک بینی داشتم دکتر کپسول داد خوردم قطع شد

تیکر تولد یکسالگی پسرمه💙 خدایا شکرت بعد از ی سقط و کلی انتظار پسرمو به من هدیه دادی. برای سبز شدن دامن همه منتظرا از ته دلت ی آمین بگو ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا اطلاعی داری ببینم شیاف قطعش میکنه یانه

آره قطع می کنه 

تیکر تولد یکسالگی پسرمه💙 خدایا شکرت بعد از ی سقط و کلی انتظار پسرمو به من هدیه دادی. برای سبز شدن دامن همه منتظرا از ته دلت ی آمین بگو ❤
2728
آره قطع می کنه 

ازمایش بتادادم دیروز۱۸۰بود

دیروز۱۸سیکلم بودم

دکترگفت یا حامله ای یا سقط مال ماه پیش بوده

من ماه پیش بعداز۴روز تاخیر پری شدم البته تو اون چار روزم همش لکه بینی داشتم بعد قشنگ پری شدم ۵روزم خون ریزی داشتم و قطع شد دوباره بعد پنج روز پاکی لکه دیدم تا دیشب ک پروژسترون زدم قطع شد

الان نمیدونم این بتام ینی حامله ام یاماه پیش سقط کردم این بتا مال سقطه

ازمایش بتادادم دیروز۱۸۰بود دیروز۱۸سیکلم بودم دکترگفت یا حامله ای یا سقط مال ماه پیش بوده من ماه پ ...

خب چرا سونوگرافی نمیری؟ ۴۸ ساعت دیگه آزمایشو تکرار کن اگه دو برابر شده باشه یعنی بارداری .شیافم استفاده کن 

خب چرا سونوگرافی نمیری؟ ۴۸ ساعت دیگه آزمایشو تکرار کن اگه دو برابر شده باشه یعنی بارداری .شیافم استف ...

۷روزپیش سونو واژن دادم ولی چیزی ندیدگفت رحمت عالیه همین ازبقایا چیزی نگفت

۷روزپیش سونو واژن دادم ولی چیزی ندیدگفت رحمت عالیه همین ازبقایا چیزی نگفت

اتفاقادیشب ک جواب ازمایشمودیدگفت نمیدونم بکم حامله ای یاسقط کردی

اگ سقط کردی چرا تو سونوواژینالت هیچی ندیدم ازبقایایا چیزی

اگ حامله ای چرا ۱۸سیکل بتات۱۸۰ هستش؟؟؟؟چرا از۱۰سیکلت لکه بیتی داری اصلا خودشم مونده بود

دیشب لکه هام قشنگ زیادترشده بود کمر درد داشتم گفتم اللانه ک پری شم

شیافو ک زدم هم دردم قطع شد هم لکه هام

نمیدونم حالا دیشب میخاس بقایا دفع شه یا مال حاملگی بود

خدایا خودا کمکم کن

اخه پنج روز بعد پاکیم شروشد لکه هام

خودم ک میگم حتتتما سقط کردم اخه مگه میشه ادم تا پاک شد تخمک ازادشه و بگیره وبره لانه گزینی