2737
2734

اولا بگم من قبول دارم این تفکر مثبت و اینجور چیزارو و خلاصه مثبت اندیش بودن رو 

ولی الان دیدم تو ی تاپیک پست گذاشتن ن درمورد ویروس اطلاع داشته باشید ن بفهمید چیه ن اصلا اسمشو بیارید که مبادا جذب کنید !!!!!!

این چه منطق چرتیه ! حالا موافقم هی بزرگش میکنیم و استرس میدم بده ولی حقیقتا بسیاررر چرت و خنده دار هست که اصلا ندونید چیه اصلا نفهمید اصلا درموردش هیچ خبری نخونید !

خب بزرگوار اگه اینجوریه پس راه درمان و شناخت و پیشگیری از کلی بیماری رو باید چیکار کنیم !

با روشی که میگین باید ب غار پناه ببریم بشیم انسان نخستین !

خواهش میکنم هر چرت و پرتی رو انتشار ندین 

یعنی چی کلاااا اخبار گوش ندین تحقیق نکنید !

فقط خدا 

نکن عزیزم، میریزن سرت، بزار هرچی هست سر خودشون میاد نهایت، دیگه خدا به آدم عقل داده و بعضیا دادنش اجاره دیگه. حرص نخور. 

من باهاشون خیلی بحث منطقی کردم ولی اونا چسبیدن به باوراشون

بله من مشکلات زیادی تو زندگیم داشتم و سختی های زیادی کشیدم ولی با تلاش به خیلیاشون فائق شدم. احساسات عمیق انسانی مثل خشم، غم و حتی اضطراب رو مثل همه شما تجربه میکنم. و قرار نیست با روانشناس شدنم، انسانیت رو از من بگیرن! بله، اینجا برای مشکلات ساده تاپیک میزنم، مسائلی که خودمم میتونم حلشون کنم ولی باز هم اینجا محیط جالبی هست که میشه افکار و نظرات مردم دیگه رو خوند و ازشون یاد گرفت و جامعه اطرافت رو شناخت. هیچ تاپیکی هم حذف نمیکنم، چون از هیچ قضاوت و تفکر کلیشه ای نمیترسم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب این نظرتوعه هرکی به سبک عقیده خودش زندگی میکنه،من با این سبک بزرگ شدم و تمام چیزهای که میخاستمو ج ...

مثلا چی؟

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             

قانون جذب برخلاف اسم زیبایی که داره باطن بسیار کثیفی داره 

اول قدرت تمرکز ذهن بوده که بعدها با اسم قانون جذب اومد 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2738
اونا منظورشون اینه که اگه بهش فکر کنی اونو جذب میکنی  و این درسته

آها پس راه انتقال ویروسه اینه! 

بیا اینم از عواقب مطالعه درست نکردن! 

بله من مشکلات زیادی تو زندگیم داشتم و سختی های زیادی کشیدم ولی با تلاش به خیلیاشون فائق شدم. احساسات عمیق انسانی مثل خشم، غم و حتی اضطراب رو مثل همه شما تجربه میکنم. و قرار نیست با روانشناس شدنم، انسانیت رو از من بگیرن! بله، اینجا برای مشکلات ساده تاپیک میزنم، مسائلی که خودمم میتونم حلشون کنم ولی باز هم اینجا محیط جالبی هست که میشه افکار و نظرات مردم دیگه رو خوند و ازشون یاد گرفت و جامعه اطرافت رو شناخت. هیچ تاپیکی هم حذف نمیکنم، چون از هیچ قضاوت و تفکر کلیشه ای نمیترسم...
خب این نظرتوعه هرکی به سبک عقیده خودش زندگی میکنه،من با این سبک بزرگ شدم و تمام چیزهای که میخاستمو ج ...

یعنی کلا شما ن اخبار گوش میدین ن تحقیق میکنید !

پس تو چه جهانی زندگی میکنید ؟

تو غار؟

فقط خدا 
فقط حس ششم و فال 🤢

اینو که دیگه نگو.هر روز که میام سایت یه سر بزنم حداقل یه تاپیک حس ششم هس😑

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)

آره منم دیدم تو بعضی تاپیکا..

این درست نیست که در برابر آگاهی پیدا کردن هم مقاومت کنی..

قانون جذب رو اشتباه تفسیر میکنن..

نباید وسواس فکری شدی داشته باشی و همش به این فک کنی که قراره مریض بشی و بمیری..

نه اینکه دیگه هیچ کاری هم واسه آگاهی و پیشگیری نکن😕

2706