2733
2734
براي شركت سايپا بوده ميگن دوتا كشته داشته

نه شوهر من سایپاست.دونفر حالش بد شده با آمبولانس بردن جیزی از مرگ نگفتن امروز خبر از ایران خودرو دادن

با این خرجای اضافی بچه هام به هیچ جا نمی رسم😆😉😆😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اوه اونجا که خیلی شلوغه بقیه نگرفته باشن

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
اوه اونجا که خیلی شلوغه بقیه نگرفته باشن

والا شوهرم میگفت تو شرکت بچه ها میگن.ولی از سایپا دو نفر حالش بد شده بردن

بابا اینا شایعه اس شایعه رو بیشتر نکنید

شايعه كجاست خواهر خبر نداري تو تهران چه خبره متاسفانه اطلاع رساني ها ضعيف هست و نميخوان درست و واقعي اطلاع بدن

در سرزمین من خار نکار  ...شاید فردا  پابرهنه به دیدارم بیایی.
2738
شايعه كجاست خواهر خبر نداري تو تهران چه خبره متاسفانه اطلاع رساني ها ضعيف هست و نميخوان درست و واقعي ...

دقیقا کی خبر راست دادن که این دومیش باشه.روز به روز داره تعداد میره بالا بعد میگن شهر احتیاج به قرنطینه شدن نداره

تو شهر قم وضعيت قرمز اعلام شده و نميزارن از شهر قم خارج بشن هر كي رفته مونده اونجا فعلا.تو قرنطينه ن ...

والا میگن ی کلیپی هست آخونده داره از عوارضی قم خارج میشه خب اون اگه داشته باسه میگیرن دیگه پس جرا جلوشو نمیگیرن

دقیقا کی خبر راست دادن که این دومیش باشه.روز به روز داره تعداد میره بالا بعد میگن شهر احتیاج به قرنط ...

اونقد هم ويروس خطرناكي نيست كه ما تو تصورمون هست 

فقط بايد بهداشت فردي خود رو بيش از حد رعايت كنيم

و ميگن كشنده هست اينطور نيست افراد سالخورده و كساني كه از قبل بيمارهاي داشتن مثل ريه ، قلب ، و ... اينا متاسفانه اگر مبتلا بشن احتمال زيادي از بين ميرن

والا میگن ی کلیپی هست آخونده داره از عوارضی قم خارج میشه خب اون اگه داشته باسه میگیرن دیگه پس جرا جل ...

اونا از هفت دولت آزادن

مردم عادي رو نگه داشتن

ما از آشناهامون اونجا هستن 

خانم بادار نزاشتن باز قم خارج بشه

اونا از هفت دولت آزادن مردم عادي رو نگه داشتن ما از آشناهامون اونجا هستن  خانم بادار نزاشتن ...

ای بابا کی به کیه هر کی به فکر خودشه 

2706