2737
2734
عنوان

رسم خرید جهیزیه!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 919 بازدید | 87 پست
همچین زیادم چیزی نخریده که براش دلت میسوزه.... ما رسممون این نیس... جهاز همه با پسره حتی خرید طلا اص ...

اونوقت عروسی گرفتن و خونه خریدنم پای پسره؟؟

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عه😂 ببخشید... منظورم به استارتر بود ... العفو

😊

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2728
خب چون رسم خرید جهیزیه پای داماد هستش

عروسی و خونه گرفتن هم پای پسره؟؟

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
خسته نشن یه موقع فشار رو خونوادت نباشه؟شوهرت عروسی با اون همه خرج و جهاز کامل و خونه میخره میخوای خو ...

اره دیگه طفلی شوهرم گناه داره.به قول شما خونه ماشین و خرج عروسی وجهاز کامل...البته خرج عروسی یک پس انداز داریم که قرار بود اصلا بهش دست نزنیم ولی مجبوریم همونو بدیم عروسی بگیریم.

منم تبریزم رسمه جهازو دختر بگیره پسر هم خونه بخره.. تاکید می‌کنم بخره نه اجازه کنه

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2738

یادم باشه با اون شهرایی ک دختر جهیزیه نمیبره وصلت نکنیم مسخره اس بیچاره پسر خونه بخر جهاز کامل ببر طلا اون همه بخر عروسی با اون همه خرج بگیر اوووف کمر داماد دور از جون میشکنه

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
اره دیگه طفلی شوهرم گناه داره.به قول شما خونه ماشین و خرج عروسی وجهاز کامل...البته خرج عروسی یک پس ا ...

اهل کجایی

اونوقت عروسی گرفتن و خونه خریدنم پای پسره؟؟

بلی😂 والا زنم بهش بدیم خرید و عروسیشم بگیریم... اتفاقا خیلی رسم خوبی داریم، به بقیه عزیزان برنخوره، هرکی یه رسومی داره، همه وسایل خونه باضافه خونه و خرج عروسی با پسره ، دختر خاست کمکش میکنه یه چیزایی خودش میخره البته وسایل سبک نه سنگین... نخاستم نه طعنه ایی هست نه حرف و حدیثی، تازه کلیم تحویلش میگیرن ک با خودش فلان چیزا رو اورده😂

🌷زشت است که شاعر وسط خواندن یک شعر .... با آمدن واژه ی "برگرد" بگرید🌷

خخخخ اشتباه گرفتی من نگفتم رسمه که....من فقط سوال پرسیدم

به نظرم این که چی پای عروس چی پای داماد اشتباهه باید هرکدوم هرچی در توانشونه رو بگیرن و برن سر زندگی همین رسم ورسوما ازدواجا رو سخت کردن. بعدم هرچی الان خانواده تو کمک کنه بعد به نفع خودته چون به شوهرت فشار میاد و بعد زندگی خودت همش با قرض و ایناست

و خدا را شاکرم به خاطر همه داداه ها و نداده هایش  
اره دیگه طفلی شوهرم گناه داره.به قول شما خونه ماشین و خرج عروسی وجهاز کامل...البته خرج عروسی یک پس ا ...

اهان فک کردم دلت واسه بابات سوخته

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2706