2737
2734
خوب کردی عزیزم وقتی سالم بمونی هر سال میشه بری مسافرت 

آره بابا شوهرم میگفت چرا کنسل کردی گفتم من چندماه پیش از شمال اومدم حالا نرم نمیمیرم که بزار انشالله تموم شد اگه عمری باقی بود بعدش میریم اینجوری تموم جونمون باید فقط استرس باشه

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آخه عجیبه  وقتی کرو_نا توی چین منتشر شد من فکرکردم ایران تمام راههای ارتباطی به چین رو ببنده و ...

این آقا پیش خودش گفته من که نمیگیرم

بذار برم سود کنم

کاربری سوم منه      سعی میکنم دیگه زبونمو کنترل کنم  
2728
بله درسته استاندار آذربایجان شرقی گفت اینجا فعلا" موردی مشاهده نشده ولی همه مدارس و دانشگاهها تا آخر ...

خب اگر تعطیل نمیشدن خدایی نکرده منتشر میشد

باید احتمالات رو در نظر گرفت

قطعا اگر صبرمیکردن تا مبتلا بشن وبمیرن بعد تعطیل کنن همین ما معترض میشدیم که چرا قبل شیوع تعطیل نکردن؟!!

ای مهربان تراز پدرومادرم❤حسین(ع)❤
خب اگر تعطیل نمیشدن خدایی نکرده منتشر میشد باید احتمالات رو در نظر گرفت قطعا اگر صبرمیکردن تا مبتل ...

منم اعتراضی نکردما اتفاقا" قبل اینکه تعطیل کنند من با مدرسه دخترم تماس گرفته بودم که تا عید نمی زارم بیاد و به معلمش گفتم بیاد خصوصی کار کنه باهاش

نه هم فرماندار هم استاندار اعلام کردن تا حالا هیچ موردی نبوده

نمیدونم اینا که یه حرف راست از دهنشون درنمیاد انشاالله که    راست گفته باشن 

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤

بنظر من بهتر بود تعطیلذنمیکردن.واقعا شعور بعضیا خیلی پایینه

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
2738

کی میگه ملت مسافرت نمیرن همه تا تقی به توقی میخوره میان شمال قدمتون بالای چشم ولی تو این اوضاع به ما شمالیا رحم کنید و نیاین دیروز یه تهرانی بر اثر ک رونا تو تنکابن فوت شده من خونه ام کنار شهرکهای ویلاییه خیلیا امدن   

اگرپیوسته بگی اتفاق بدی خواهد افتاد شانس پیشگو شدن رو پیدا میکنی
منم اعتراضی نکردما اتفاقا" قبل اینکه تعطیل کنند من با مدرسه دخترم تماس گرفته بودم که تا عید نمی زارم ...

حرف من اینه که تعطیل کردن طبیعی هستش پس بع خودتون استرس ندید که آمار خیلی بیشتر از این حرفاست

استرس سیستم ایمنی بدن رو ضعیف میکنه پس از خودتون دور کنید

که ان شاءالله خودتون وخانوادتون سالم باشید❤🙏

ای مهربان تراز پدرومادرم❤حسین(ع)❤

ی سریا مثل من دغدغه دارن‌همش استرس شوهرمو دارم ک سرکاره.خودم ک‌باردارم حتی شنبه ک نوبت دکتر دارم از الان دارم میلرزم.همش تو خونه ام.بعد ی سری از نی نی سایتیا هر روز بیرونن‌ و میان عکس خریداشونو میزارن میزترن آخرم میگن وای کرون

از ۱۲تیر ۹۹رهام من وارد زندگیمون شد.حالا دوتا عشق دارم.خدایا مواظب عشقام باش

خب الان من شیش ماهه خانوادمو ندیدم، عید می‌خوام برم ببینمشون، نرم؟ ! گناه دارم خب دلم براشون تنگ شده. همه چی رو هم رعایت کردم. اگه عید نرم موند تابستون برم، حالا اگه حامله نباشم. چون اگه حامله بشم، باید بمونم خونه

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔

حالا تو شبکه سه یکی از مسئولای ورزشی گفته نمیشه که همه مسابقات و کنسل کرد یسریا سرمایه گذاری کردن 😐😐😐😐دوسداشتم ج ر ش بدم نفهم و✋

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
2706