2410
2553
بله عزیزم دوتا بچه دارم

سالم باشن براتون و همیشه زنده و پایدار باشین

اسم کاربریم :فاطماگل اسم ی سریال ترکی بود که دوسش داشتم 😁مخالف ازدواج در سن کم.اگه با نظرم الکی مخالفی (دنبال دعوایی ) ممنون میشم ریپ نزنی  گیسامو ول کن تا گیساتو ول کنم 😒😶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فدات بشم عزیزم.چند سالته؟؟

16

اسم کاربریم :فاطماگل اسم ی سریال ترکی بود که دوسش داشتم 😁مخالف ازدواج در سن کم.اگه با نظرم الکی مخالفی (دنبال دعوایی ) ممنون میشم ریپ نزنی  گیسامو ول کن تا گیساتو ول کنم 😒😶
2456
ای پرو من فکر کردم بالای بیس سالی هنوز زوده شوهر.بشسن درستو بخون😠😠😠

چشم

چشمت سلامت😘😘😘😘

کلا خونواده ما تا 18ازدواج میکنن معیار هم فقط اخلاق و مذهبی بودنه من خودم روم اسمه،وصیت پدربزرگمم این بوده ازدواج ها مون خوانوادگی باشه

کلا خونواده ما تا 18ازدواج میکنن معیار هم فقط اخلاق و مذهبی بودنه من خودم روم اسمه،وصیت پدربزرگمم ای ...

وای ک چقدر بدم میاد روی دختر پسر اسم میذارن متنفرم.اما تو این تابو و بشکن اسم چیه

2714
وای ک چقدر بدم میاد روی دختر پسر اسم میذارن متنفرم.اما تو این تابو و بشکن اسم چیه

چیکار کنم رسممون هس ،پسره، پسر پسرعمم هس

اگر دلت نمیخواد زوری نیس ک چی این رسمای غلط‌.اگر نمیخوای واستا جلوشون

خانواده ما افتضاح مذهبی ان و سنت بشکنی ابروتبردن مذهبی خشک خشک

کجایی هستید؟؟ خب مذهبی باشن نمیگم ک از دین خارج شو میگم ب حرف دلت گوش کن

شیراز زندگی میکنم اصالتا فیروز اباد

فعلاتنها گزینه ی روی میز شوهره افغانیه اونم الان با کلاس شدن مرزو بستن کرونی نشن 

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
2706