2733
2734
عنوان

یعنی جهیزیه از اینی که هست می خواد گرونتر شه ای خداااااااااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 436 بازدید | 32 پست
خواهر من یه جهیزیه به دخترش داد پیر شد همه میگن چرا اینقد خواهرت شکسته شده از بس سخت گرفت به خاطر چش ...

خیلی اشتباهه به خدا الان تو تهران دیگه مردم دارند همونقدر که دارند به همون نسبت جهیزیه می‌دهند ولی تو اصفهان افتضاحه میبینی یه کارگر ساده اندازه یه کارخونه دار به دخترش جهیزیه داده از بس چشم و همچشمی زیاده،اونم تو این گرونیا که اگر بخواند چیز خیلی ساده ومعمولیم بدند خیلی گرون درمیاد

خواهر من یه جهیزیه به دخترش داد پیر شد همه میگن چرا اینقد خواهرت شکسته شده از بس سخت گرفت به خاطر چش ...

ای عزیزم واقعا سخته خوب ادم هم ارزو داره دوست داره واسه بچش سنگ تموم بزاره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی خیلی بده بعضی دخترا هم توقع زیادی دارن بخدا از همون اول چیزای گرون قیمت میخوان و حاضر نیستن کوتاه بیان ارزونتر بردارن دوتا به چشمم دیدم برا جهازشون یکی خیلی اهل چشم و هم چشمی بود پدرمادرشو داغون کرد یکی با کمتر از صد میلیون جهاز خرید الانم فوق‌العاده خوشبخته

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2731
خیلی اشتباهه به خدا الان تو تهران دیگه مردم دارند همونقدر که دارند به همون نسبت جهیزیه می‌دهند ولی ت ...

اره یادمه جهازی که دو سه سال پیش می دادن تو تهران خیلی بهتر از جهازای الان بود خوب چون همه چیز گرون شده 

ای عزیزم واقعا سخته خوب ادم هم ارزو داره دوست داره واسه بچش سنگ تموم بزاره 

به چه قیمت؟؟سنگ تموم به قیمت پیر شدن و داغون شدنت و اعصاب خراب گرفتن

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
والا همون صد میلیون هم خیلی زیاده واسه جهاز 

نه گفتم کمتر از صد تومن...نزدیک هشتاد اینطورا شد کلللل جهازش

2738
اونوقت تونستی همه چیزایی که دلت می خواد بخری یخچال ساید بخری و ... 

نه آشپزخونم کوچیک بود جا نداشت برا اون 

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
ولی خیلی بده بعضی دخترا هم توقع زیادی دارن بخدا از همون اول چیزای گرون قیمت میخوان و حاضر نیستن کوتا ...

به خدا ارزش ندارد پدر مادرمون رو سر این چیزا اذیت کنیم بعداً پشیمون میشیم من خودم می‌خوام اعتراف کنم وقتیکه برای بچه اولم میخواستم سیسمونی بگیرم سر چشم وهم چشمی با عروسمون به بابام گفتم باید همه چیزام چیکو باشه ،البته وضع مالی پدرم خیلی خیلی خوبه ولی الان که سنم رفته بالا از طرز فکر اونموقع خودم خجالت میکشم

به خدا ارزش ندارد پدر مادرمون رو سر این چیزا اذیت کنیم بعداً پشیمون میشیم من خودم می‌خوام اعتراف کنم ...

من اصلا اصلا نزاشتم باباش بیشتر از پنج تومن برام بخره سه سال پیش...خودم سرکار میرفتم خودم خریدم جهازمو الان خیلی راضیم که پدرم بخاطر من تو غصه و سختی نیفتاده..عیب ندازه عزیزم تو جور دیگه براشون جبران کن

خوب عزیزم کاش پولتومیدادی طلاکه موقع خریدجهیزیه بهت فشارنیادیاتوکه دستت توجیب خودت بود یه سری چیزارو ...

اره خوب حدود 430گرم طلا دارم ماشین و پس انداز بانکی هم دارم جهاز هم در حد زودپز دوقلو و چای ساز و اتو - سرویس قابلمه دو دست  - چرخ گوشت -  غذاساز- ست کامل سوفله خوری - سرویس سینی میهمان و چند تیکه وسایل تزئینی و چند دست لیوان و استکان چایی 24نفره و ... یه چند تیکه خورده ریز اشپزخونه و ... خریدم از قبل اینارو قبل گرونیا خریدم ولی من اخه خیلی کار کردم تو این چند سال ولی هیچ وقت نمی تونم یه مبلمان خیلی خوب بخرم یا یخچال 35میلیونی بخرم چون حداقل 200 میلیون می شه خرید یه همچین جهازی و ... سالهاس صبح ساعت 5 صبح رفتم سر کار از خوابمو ... زدم اخرش ...

من اصلا اصلا نزاشتم باباش بیشتر از پنج تومن برام بخره سه سال پیش...خودم سرکار میرفتم خودم خریدم جهاز ...

نه عزیزم میگم وضع بابام خیلی خوبه واذیت نشد الان از خودم ناراحتم وطرز فکرم 

اره خوب حدود 430گرم طلا دارم ماشین و پس انداز بانکی هم دارم جهاز هم در حد زودپز دوقلو و چای ساز و ات ...

آره واقعا حق داری ،من هفته پیش یه ماشین خریدم دیشب دیدم ده تومن گرونتر شده ،اصلا خوشحال نشدم برای جوونا ناراحت شدم که با این اوضاع می‌خوان چیکار کنند،خیلی سخته خدا از باعث وبانیش نگذره

اره خوب حدود 430گرم طلا دارم ماشین و پس انداز بانکی هم دارم جهاز هم در حد زودپز دوقلو و چای ساز و ات ...

چرا فکر میکنید که حتما یخچال۳۵میلیونی بگیرید آخه یخچال گرون خودش پر میشه طعمه غذاها و میوه ها را تغییر میده والا هیچ فرقی نداره الان یخچال ایرانیم همون کار یخچال خارجیو میکنه

2706