2737
2734

می گم لوازم خونه و برقی و ... گرونتر می شه بعد از عید خیلی بده هاااااااااااااااااااا دیروز رفتم یه سرویس عروس دیدم که ظاهرش خوشکل بود ولی نمی خورد خیلی سنگین باشه چون ظاهرش  بزرگ نبود رفتم پرسیدم گفت 45 میلیون حالا داد دستم سبک سبک معلوم بود تو خالیه اصن موندم یعنی دیگه 80درصد مردم توان خرید ندارن من خودم بااینکه شاغلم و درامدم بالای 5میلیونه و نه خرج خانواده می دم و ... همه فکر می کنن یه زمانی ازدواج کنم انقدر دارم که بتونم یه جهاز عااااالی ببرم و جشن خوب بگیرم ولی این طور نیست باور کنید منم مجبورم از خیلی چیزا بگذرم یا ماشین بفروشم اگه بخوام جهاز خوب بخرم و....

کل جهيزيه من تو شهریور شد 80 تومن 

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ای عزیزم کجایی 

چه گرون نیست 

خانه 

ماشین 

لباس بچه 

و....

ایشاالله خوشبخت بشی ولی تازه اول راهی 

عین چی بدوبدو میکنیم پول جمع میکنیم تو خرید یه ماشین موندیم هر روزم بدتر میشه 

هر بار با یه چیزی سر مردم بدبختو گرم میکنن 

تایادشون بره گرانی 

همه گیر هستن هر کی واسه یه چیزی 

2738

تو رو خدا اونایی که خانوادشون ندارند ،یه خورده توقعاتشون رو بیارند پایین هم خانواده پسر ،هم خود دختر بخدا پدر مادرا گناه دارن،الان بعضی از دخترا یخچال غیر ساید رو اصلا قبول ندارند یا فقط مارکهای خارجی باید داشته باشند

من از روزی که دیپلم گرفتم رفتم سرکار از همون اولم درامدم عالی بود الان 35 سالمه جدای از حقوق محل کارم سفارش نقاشی می گیرم سود بانکی می گیرم و ..و ولی همیشه می گفتم بهترینارو برای خودم می خرم این همه سال زحمت کشیدم باید یه زندگی خوب داشته باشم در اینده بابام سر خرید جهاز خواهرم که 4 سال پیش بود  همش می گفت سارگل من نمی تونم الان بیشتر از 8میلیون پول یخچال خواهرتو بدم اجاق گاز 3میلیونی می خرم براش بعد می رفت سمت یخچالای 13میلیون به بالا می گفت ولی سر جهاز تو خیلی دوست دارم از اینا بخرم می گفت چون تو خودت پول داری می تونی خورده ریزا رو بخری واسه خودت عوضش من مبلمان و جنسای بزرگ و خیلی خوب و گرون بخرم برات حالا الان یه جوری شده همون یخچال 10 میلیونی شده 30میلیون حداقل اونوقت درامدا همونه خیلی عوض نشده یعنی دیگه هیچکس نمی تونه اونطور که می خواد کاری کنه و ...

2706