2726
عنوان

دکتر علیرضا شیری

2191 بازدید | 11 پست

بچه ها من خیلی عاشق صحبتها و مشاوره هاشم

کسی فایل صوتی ازشون یا حتی ی متن از دکتر شیری  درمورد اعتماد بنفس. داره!؟؟؟؟؟. برا من بفرسته ؟؟

😍سمیmohsenرا😍
راضی نیست، من دارم شفای زنانچی رو، اماراضی نیست که بفرستم،        لعنتی خیلی ام ...

عه ؟ یعنی اصلن فایل رایگانی ازشون نیست ؟؟

حدودن ده سال  پیش خودش سوالها رو‌جواب میداد 

😍سمیmohsenرا😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راضی نیست، من دارم شفای زنانچی رو، اماراضی نیست که بفرستم،        لعنتی خیلی ام ...

نميدونم چرا درك نميكنم حداقل اگر قيمتها مناسبتر بود براي همه قابل استفاده بود يك چيزي يا اشتراكي ميشد خريد كنيم

خودم به حق نشر شديدا پايبندم اما تو اين وضع اقتصادي و حال روحي به درد جهل خودمون بميريم؟

2728
عه ؟ یعنی اصلن فایل رایگانی ازشون نیست ؟؟ حدودن ده سال  پیش خودش سوالها رو‌جواب میداد

عزيزم كانالشون تو سايت هست يك سري نشست رايگان داشتند مطالب كليدي ميگفتند و منبع معرفي ميكردند نميدونم هنوز هست يا نه

نميدونم چرا درك نميكنم حداقل اگر قيمتها مناسبتر بود براي همه قابل استفاده بود يك چيزي يا اشتراكي ميش ...

کجاش تعجب آورده؟

طرف خودش و یه عالمه کارمندش از این طریق نون میخورن حالا بیان رایگان کنن یا پولش رو کم کنن که ب همه برسه اون وقت جواب شرکت ورشکسته ش رو کی بده ؟

منم درک نمیکنم چرا یه عده راضی به از بین رفتن کسب و‌کار مردمن

کجاش تعجب آورده؟ طرف خودش و یه عالمه کارمندش از این طریق نون میخورن حالا بیان رایگان کنن یا پولش رو ...

عزيزدلم من اين حرف نزدم! نگفتمم زحمت نميكشن! دقت كني نوشتم به حق نشر شديدا پايبندم يعني مفهوم حقوق فرد و زحمت و هزينه اي كه براي محصول ميشه را متوجه ميشم و  مراعات ميكنم 

حرف من اين بود چرا هزينه هاش زياده يا چرا اجازه خريد اشتراكي نداريم!

الان من بشخصه يك مدت واقعا توان مالي خريدش نداشتم! درحاليكه با دوستم ميتونستم بخرم و نخريديم يعني يك فروش كمتر خيليها هم مثل منند

مثلا همايشي كه برگزار ميشه قيمت سي ديش ٥٠٠ بود خودهمايش دو ونيم خوب ميشد يكسري محصولهاي كه تكرار هستند و رايت ميشن مناسبتر ارايه كرد كه مردم معمولي هم به اگاهي برسند بنظر شما اين اين از بين بردن كسب و كاريا راضي به ضرر شدن يا ورشكست كردن؟ شما به گستردن علم يا ذكاتش معنقد نيستيد؟ 

هر چند من خودم كتب ايشون خريد كردم و دنبال ميكنم اين قضاوت شما درست نيست 

تعجب من از اين بخش روال هست وقتي سود يك موردي بردم بخشش همداشته باشم ولو نا چيز داراييهاي مادي هم بهشون بخشش تعلق ميگيره چه برسه به علم كه ممكنه واقعا زندگي بخش يك نفر باشه كه واقعا براي من بود

کجاش تعجب آورده؟ طرف خودش و یه عالمه کارمندش از این طریق نون میخورن حالا بیان رایگان کنن یا پولش رو ...

خب عزیزم انصاف هم در قیمت گذاری باید رعایت بشه. خدا هم به گرون فروشی راضی نیست!!!! 

خدایا خیلی شکرت 👸🏼🦋