2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من حرفاشو قبول دارم ولی وقتی با کسایی که ازش مشاوره میخوان حرف میزنه حس میکنم اصلا طرف مقابل رو درک نمیکنه

مثلا از یک مساله ای طرف حس بدی داره

به جای پاسخ دادن به سوال اون برای اون مساله گیررررر داده که تو چرا اصلا این حس رو داری

خب داره دیگه

دست خودش نیست که

واسه مشکل دیگه ای بهت زنگ زده

ولی در کل حرفاش خوبه

2714

من قبولش دارم و همیشه با حرفاش حالم خوب میشه.

چون دقیقا توی زندگیم به اندازه هلاکویی رک هستم و اصلا به این فکر نمیکنم که ممکنه طرف ناراحت بشه یا نه.

چون عقیدم اینه حرف حق باید زده بشه حتی اگر طرف ناراحت بشه

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
من حرفاشو قبول دارم ولی وقتی با کسایی که ازش مشاوره میخوان حرف میزنه حس میکنم اصلا طرف مقابل رو درک ...

دقیقا ... 

دیدین همیشه میگه تمام مشکلات شماها برمیگرده به سن زیر چهارده ماهگی

خب آدم ناامید میشه این چیزا ک تغییر پذیر نیست

از طرفی من خواهر و برادرهای رو میشناسم که همگی تو شرایط کاملا یکسان اما همه با اعتماد بنفس یکیشون اعتماد بنفس زیر صفر

😍سمیmohsenرا😍
من قبولش دارم و همیشه با حرفاش حالم خوب میشه. چون دقیقا توی زندگیم به اندازه هلاکویی رک هستم و اصلا ...

محترمید شما

درست حرف حق باید زده بشه 

ولی گاهی دل شکستن تاوان بزرگی داره 

خلاصه بیان حقیقت به هر قیمتی نمی ارزه گاها

حرفاش همیشه طبق نظر خودشه و مخاطبش بس که احساسی عمل میکنه تو سوال جواب اینم باهاش به قهقرا میره

درصد بگم۷۰ درصدشو قبول دارم

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  
دقیقا ...  دیدین همیشه میگه تمام مشکلات شماها برمیگرده به سن زیر چهارده ماهگی خب آدم ناامید م ...

اتفاقا تو یکی از برنامه ها گفت همه ی مشکلات مربوط به بچگیه ولی قابل حل هست

ولی منم خوشم نمیاد،دکتر چراغی بابایی زاد ،میثاق رو بیشتر دوست دارم

تا خرمنت نسوزد تشویش ما ندانی...
محترمید شما درست حرف حق باید زده بشه  ولی گاهی دل شکستن تاوان بزرگی داره  خلاصه بیان حق ...

دلی که از گفتن حقیقت بشکنه بهتره تا چند سال بعد با گفتن دروغ داغون بشه

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2706