2737
2734
عنوان

بهم میگه اواره وپادرهوا موندی 😑

668 بازدید | 42 پست

بچه ها یه نفر هی بهم میگه که تو ازدواج نکردی ۲۹سالته ونه کار داری ونه خونه زندگی مستقل که بتونی هرمدل دوس داری خونت رو بچینی اما خونه پدرت مجبوری هرمدل باشه باید تحمل کنی وهرلباسیو نمیتونی بپوشی وسنت بالاس وپسرای بدرد نخور میان خواستگاریت وگرنه راننده تریلی میومد خواستگاریت 😂پولدارا میرن خواستگاری دختر۱۴ساله وهمسنات بچه هاشون بزرگ شدن منم گفتم خواستگارای داغون وبااین خونواده معمولی میخواستی کی بیاد خواستگاری هی میگه سرگرمیت گوشیه منم گفتم خب کارمو ازدس دادم مثل فامیلات نیستم که باپارتی استخدام شم وشوهر پولدار تور کنم وزندگیم هدفدار باشه وبرم مسافرت خارج !

خدایا داده ونداده ات راشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اون بی فرهنگه حالا شما چرا در مقابلش خودزنی میکنی!ریلکس بگو آزادی و بی مسئولیتیم رو دوست دارم شما برو فکر شام و ناهار شوهرت باش بعدم خونتو تمیز کن

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
از این حرفها زیاده به خودت نگیر

فکر میکنن من خودم خوشم میاد ازین زندگی وگرنه همه دلشون میخواد زندگیشون خوب وهدفدار باشه یه قرون خرجم نکردن همش ازجیب خودم بوده توقعاتی دارن 

خدایا داده ونداده ات راشکر

اونایی که این حرفا رو میزنن زندگی خودشون سراسر مشکله و از سر حسادت نمی تونن آرامشی را که تو داری ببینن

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️
2706