2733
2734
عنوان

چیکار کنم اخه

155 بازدید | 17 پست

۳ تا بچه دارم

کوچیکه رو ناز میکنم اون یکی میاد اونو ناز میکنم اون یکیش میاد .بعد باباش حسودی میکنه اونم باید ناز کرد.حالا باردارم کلا بخاطر مریضی که دارم تنفس میگم برید کنارم نفسم میگیره

همه شب   دنبال مننن

خدا بخیر کنه نی نی تو شکمم همش حواسم باشه رو شکمم نیان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
۲ تا ۲ تا از هر کدوم

زنده باشن انشالله زیرسایه پدرو مادرشون...الان به خاطر بارداری اذیتی انشالله دنیاکه بیاد بچه هات کمک حالت میشن...منم قبل دخترم عاشق بچه زیاد بودم ولی از بس دخترم گریه میکنه و ناآرومه دیگه نمیخام ..

هرگز از رحمت خدا ناامید نمیشم....
تنت سالم باشه عزیزم دلم چقد خوبه ک چهار تا بچه داری منم اگ شرایط یاری کنه قطعا ۴تا میارم والله

بی خیال تو رو خدا

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.
زنده باشن انشالله زیرسایه پدرو مادرشون...الان به خاطر بارداری اذیتی انشالله دنیاکه بیاد بچه هات کمک ...

بچه اول خوب چون بلد نیستیم اینجورین.من سر اولی گریه میکردم

ولی بعدی ها خوب بودن .سومیه که ماه بود .تمام کارهام شب راحت میخوابیدم حتی کنارش برا خودم بافتنی میبافتم وقت اضافه میاومد

بچه اول خوب چون بلد نیستیم اینجورین.من سر اولی گریه میکردم ولی بعدی ها خوب بودن .سومیه که ماه بود . ...

دخترم سه سال و هشت ماهشه موقعی که چشماش بازه فقط درحال گریست گریه شدید...نوزاد نیست که بگم بزرگ میشه خوب میشه..ازوقتی دنیااومد همینطور بود..یعنی زندگیم جهنم شده صدتا دکتر بردمش..اصلا هیجا نمیتونم برم هیجا نمی مونه..دیگه اصلا به بچه دوم حتی فکر هم نمیکنم...

هرگز از رحمت خدا ناامید نمیشم....
2706