2726
عنوان

بچه ها بیاین سوال کرو نایی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 44 پست
عزیزم برنج رو که میپزی مشکلی نیست کیک و کلوچه هم تو کارخونه پخته و با دستگاه بسته بندی میشه اونم مش ...

برنج رو قبل از پختن اول پاک میکنم و میشورم،اگه تو همون فاصله ویروس گرفته باشم چی؟تازه پسرمم هرروز مثلا بهم کمک میکنه هی دست میزنه به برنجا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برنج رو كيسه اي بخر كيسه پلاستيكي دو تا پنج كيلو هس

نون هم كه نونوا از تنور ميده داغه حرارتش باعث ميشه ويروسش از بين بره 

الكي خودتو درگير نكن 

فقط بعد از دست زدن به اقلام سوپري دستات رو بشور بعد ازشون استفاده كن 

مثلا از سوپري كه برگشتي دستات رو بشور  بيسكويتي رو كه خريدي رو بريز تو ظرف دستات رو بشور بشين نوش جان كن   

خواهان کسی باش که خواهان تو باشد …
2728
برنج رو قبل از پختن اول پاک میکنم و میشورم،اگه تو همون فاصله ویروس گرفته باشم چی؟تازه پسرمم هرروز مث ...

یه چیزی میگیا پاک کردی شستی بعد ریختی تو قابلامه دستتو با اب صابون بشور بچه رو هم نزار دست بزنه تازه تا ۹ روز توبیرون زنده میمونه همه برنجاتون که یه روزه نمیخورین فوقش نه روز احتیاط کنی

اگرپیوسته بگی اتفاق بدی خواهد افتاد شانس پیشگو شدن رو پیدا میکنی
یه چیزی میگیا پاک کردی شستی بعد ریختی تو قابلامه دستتو با اب صابون بشور بچه رو هم نزار دست بزنه تازه ...

مگه بعضيا نميگن اين ويروس كلا زنده نيس 

چجوري بعد از نه روز ديگه قابل سرايت نيس!؟

برنج رو قبل از پختن اول پاک میکنم و میشورم،اگه تو همون فاصله ویروس گرفته باشم چی؟تازه پسرمم هرروز مث ...

عزیزم تا دستی که باهاش برنج پاک کردی رو به دهنت نزنی ویروس نمیگیری!بعدشم برنجی بگیر که پاک کردن نخواد من از کیسه در میارم یکم تکونش میدم که اگه فضله داشته باشه دربیارم بعدم ۷-۸ بار آب میگیرم تمیز میشه 

اخرشم دستمو با صابون میشورم!شبا که پسرت خوابه برنجتو خیس کن بزار کنار

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
برنج رو كيسه اي بخر كيسه پلاستيكي دو تا پنج كيلو هس نون هم كه نونوا از تنور ميده داغه حرارتش باعث م ...

خب بذار دقیقتر بپرسم،شوهرم این روزا سرکارشون بازرس دارن واسه همین تغذیه عالی میدن به همه، به هر نفر یه پلاستیک حاوی موز،سیب،آبمیوه،کلوچه دادن،شوهرم شب که میاد تا علاوه بر سهم خودش،دوسه تا سهم دیگه از دوستاش که عاشق پسرم هستن و میدن واسه اون،با خودش آورده،همشو هم ک یه جا نمیخایم بخوریم پس جلدشونو ضدعفونی کنم بعد بذارم تو یخچال و کابینت؟

خب بذار دقیقتر بپرسم،شوهرم این روزا سرکارشون بازرس دارن واسه همین تغذیه عالی میدن به همه، به هر نفر ...

اره كلا ابميوه و كيك رو با كمي مايع و اب گرم بشور بزار خشك شه 

2706