2726
عنوان

اونایی که موهاتون بلنده

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 40 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم موهام تقریبن بلنده روزی دو سه بار شونه میکنم چون فرفریه 😌روز در میون هم میشورم موهامو،من از شامپو AVE استفاده میکنم خیلی خوبه 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
2728

من موهام تا گودی کمره حدودا ولی هر دو سه روز میرم حموم بعدشم شونه حداقل یکبار در روز واسه پرپشتی مو برادر شوهرم موهاش میریخت. تقریبا خاای شده بود کتیرا میزد همه در اومدن در ضمن برای موخوره هم شنیدم خوبه

گر دستم رسد بر چرخ گردون.                                      از اوپرسم این چون است و آن چون.                          یکی را میدهی صد نازو نعمت.                                 یکی را نان جو الوده در خون💔

روزی یکبار شونه کن. اونم با شونه پلاستیکی ن با برس چون موخوره میزنه. . موقع شونه کردن هم اسپری نرم کننده  بزن تا بار الکتریسیته نگیره((میتونی اسپری نرم کننده ی فیروز استفاده کنی ک قیمتشم مناسبه)). وقتی هم خیسن شونه نکن. تو حموم زیر دوش هم شونه نکن. بااب داغ هم سر نشور موهات چرب میشه . دست هی تو موهات نبر ،چرب میشه . دم ب دقه شونه نکن .از کف سر هم شونه رو نکش رو پوست سرت ،چربی سرت بیرون میزنه. بعد هرشونه کمی وازلین یا روغن کرچک ب نوک موهات بزن.سشوار استفاده نکن. اگه شال کهنه ای یا پارچه ای یا حوله ای داری تن تن ابگیری کن تاموهات زود خشک شه. روی موتکاتو س روز ی بار بشور ،نشسته شونه کن ی پارچه بنداز زیر دستت تاموهات نریزه رو فرش،از پایین هم شروع کن ب شونه کردن،اگه موهات جنسش چربه روزی ی بار سربشور. اگه معمولیه ی روز درمیون بشور.⚘

.
روزی یکبار شونه کن. اونم با شونه پلاستیکی ن با برس چون موخوره میزنه. . موقع شونه کردن هم اسپری نرم ک ...

کامل و جامع👌

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
2706