2726

۲۰ روز دگ‌ پسرم میشه یه سالش ، از دیروز آبریزش بینی گرفته بود امروزم ک بیشتر شده بینیش کیپ شده سرماخورده😭😭

از اونورم این کرونای لعنتی بخدا خیلی میترسم 

ترسم از دردو دل نیس " از اسکریت شات بعدشه :/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها تا دوسال مصونیت دارن از خیلی بیماریها یه سرماخوردگی سادس بهش سوپ مرغ بده

خدایا به من صبری بده تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و اراده ای ده تا تغییر دهم آنچه را که می توانم و درکی که تفاوت این دو را بفهمم.

میگفتن نمیگیرن ، امروز یه ویدیو دیدم تو عسلویه چندتا بچه گرفتن ، نمیدونم . ولی ابریزش بینی داره سرماخورده ، اون بیماری سرفه خشک داره تب . هفت هشت ساله بودن نه اونقد کوچیک ، پسرت سرماخورده 

I have a voice, so do you

این دکتر که امده بود تو برنامه طبیب گفت میگیرن ولی خوشبختانه هیچ بچه زیر چهاردهسالی بر اثر این بیماری فوت نشده همین

اگرپیوسته بگی اتفاق بدی خواهد افتاد شانس پیشگو شدن رو پیدا میکنی
عزیزم بهداشت رعایت کنین دستای خودتون و بچه رو بشورین زیاد بیررن نبرینش و نبوسینش انشالله ک مشکلی پیش ...

مرسی عزیزم میخاستم ببرمش دکتر ک میگن تو خونه بمونید بهتره

گفتن شایعه اس..همه میگیرن..درمورد بچه ها دور از جون فقط نمیکشتشون...وگرنه ویروسو میگیرن..

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  
زیر ٨ سال نمیگیرن اما اگ خدای نکرده بگیرن در حد یک سرما خوردگیه سادس و خطری نداره

ایشالله ک هیچی نشه ب هیچکس، خیلی سخته

میگفتن نمیگیرن ، امروز یه ویدیو دیدم تو عسلویه چندتا بچه گرفتن ، نمیدونم . ولی ابریزش بینی داره سرما ...

یاخدا 😥میترسم بیشتر بشه سرماخوردگیش 

این دکتر که امده بود تو برنامه طبیب گفت میگیرن ولی خوشبختانه هیچ بچه زیر چهاردهسالی بر اثر این بیمار ...

خداروشکر مرسی عزیزم ،ادم میگ خودم هیچی ولی ب بچم چیزی نشه

ایشالله ک تموم شه بره این بیماریه لعنتی

2706